Oblíbená Battle Royale hra Apex Legends vyjde i na telefony

apex legends telefony android ios

Už dříve se o tom spekulovalo, nyní to společnost Electronic Arts potvrdila. Oblíbená Battle Royale hra Apex Legends vyjde na telefony. Tímto krokem tak chtějí navýšit konkurence schopnost oproti jiným hrám v tomto žánru jako je PUBG anebo Fortnite, které již mají plnohodnotné mobilní verze.

Hra Apex Legends vyjde na iOS i na Androidu

Pro společnost Electronic Arts to nebylo zrovna jednoduché čtvrtletí. Dvě hlavní hry, na které se spoléhala propadly. Řeč je o nepříliš oblíbeném Battlefield V a katastrofě s názvem Anthem. První čtvrtletí zachránil až velký úspěch Apex Legends.

Meet Octane – Apex Legends Character Trailer

Meet Octane – Apex Legends Character Trailer

A v tom chce společnost pokračovat i nadále. A to třeba díky vydání hry v Číně. Každopádně z našeho pohledu je mnohem zajímavější to, že společnost potvrdila vývoj mobilní verze hry. Díky tomu brzy na telefonech uvidíme další “velkou” hru, díky které začínají herní telefony dávat větší smysl.

Bohužel na další informace ohledně data vydání, podporovaných zařízení, betaverze apod. si musíme ještě počkat. Je dost možné, že na konferenci E3 2019, která se odehraje za měsíc, uvidíme nové informace.

Těšíte se na mobilní verzi Apex Legends?

Zdroj: engadget.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)