Battle Prime je online střílečka z pohledu třetí osoby. Zaujme perfektní grafikou

battle prime hra

Svět mobilních multiplayerových stříleček nedávno obohatilo Call of Duty Mobile. Chystaná hra Battle Prime vypadá v mnoha ohledech velice podobně. Je tu však jeden podstatný rozdíl. Jedná se o hru z pohledu třetí osoby, což může řadu lidí bavit více, i třeba kvůli lepší přehlednosti na bojišti. Jediné mínus této hry je prozatím to, že nevyšla, alespoň už se dá ale předběžně zaregistrovat v obchodě Google Play.

Hra Battle Prime nabídne i super schopnosti

Ve hře si musíte zvolit tzv. Prime, což je super voják s nadpřirozenými schopnostmi jako je třeba nadlidský sprint nebo možnost střílení ohně. Bitvy probíhají 6vs6. Během bitvy si můžete volit Prime libovolně například podle situace, která v bitvě nastane.

Battle Prime Trailer

Battle Prime Trailer

Většina mobilních stříleček se hraje z pohledu první osoby (vidíte jen ruce a zbraň.) Battle Prime se hraje z pohledu třetí osoby (vidíte celou osobu). I na videu si ale můžete všimnout toho, že pokud hráč zvolí přiblížení pohledu, tak se hra přepne do první osoby. Na videu také můžete vidět perfektní grafiku, která se může pomalu rovnat herním konzolím. Hra se již nachází na Google Play, ale pouze pro předběžnou registraci.

Baví vás více střílečky z první nebo třetí osoby?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)