Taktická RPG hra Battle Chasers: Nightwar se z PC přesouvá na telefony

battle chasers nightwar

Battle Chasers: Nightwar je klasické, taktické RPG, které původně vyšlo na PC a herní konzole. V recenzích hra sbírala nadprůměrná hodnocení. Dobrou zprávou je to, že vývojáři oznámili příchod hry na telefony. A to včetně Androidu.

Battle Chasers: Nightwar je taktické RPG v klasickém stylu

V této hře si nejprve sestavujete váš tým z několika hrdinů. S nimi se následně vydáváte bojovat do různých jeskynní a jiných nebezpečných oblastí. Samotné bitvy s nepřáteli probíhají na tahy. Hra si bere inspiraci ze známější série Final Fantasy.

Battle Chasers: Nightwar // Mobile Edition Teaser

Battle Chasers: Nightwar // Mobile Edition Teaser

K dispozici je velké množství schopností, které vám budou pomáhat v bitvách i při průzkumu. Můžete rovněž vyrábět zbraně a zbroje. Ve hře se nachází i logické puzzle. Potěší skvělá grafika a zajímavá animovaná videa, která doplňují příběh. A pokud byste chtěli ještě více příběhu, tak je k dispozici i komiks.

Vývojáři prozatím neprozradili, kdy Battle Chasers: Nightwar přesně na Android vyjde. Mělo by to být někdy v létě 2019. Rovněž se dá očekávat i to, že půjde o prémiovou hru.

Jak se vám líbí tato hra?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)