Baterie s kapacitou 41600 mAh? Taková je LUXA2 P-MEGA 41

p0

Problém s krátkou výdrží baterií v mobilním telefonu zažívá snad každý uživatel smartphonu. Již jsme si zvykli, že náš přístroj ukládáme do nabíječky téměř každý den, náročnější uživatelé klidně vícekrát denně. Stále více se rozmáhají tzv. externí baterie, které dokážou dobít váš přístroj i na cestách. Kapacita těchto baterií nebývá o mnoho vyšší než v samotném mobilním telefonu, ale jak se říká – výjimka potvrzuje pravidlo. Externí baterie P-MEGA 41 od společnosti LUXA2 se chlubí obrovskou kapacitou 41 600 mAh. To je pořádná nálož energie.

p3

Ruku v ruce s tím jdou samozřejmě větší rozměry (10 x 10 x 10 cm) a váha 1 kilogram. Na těle baterie nalezneme 6 USB portů, z nichž tři nabídnou nabíjecí proud  1 A a tři 2 A. Podle výrobce je možné nabít třeba takový Samsung Galaxy S5 až 11krát. Cena se pohybuje okolo 169 dolarů (3400 Kč).

p7

A pro koho je taková baterie určena? Těžko říci. Možná na nějaký zběsilý mejdan mimo civilizaci, po kterém si všichni aktéři potřebují dobít svůj telefon. Jistě se ale mezi námi najdou uživatelé, kteří by dokázali tak velkou baterii smysluplně využít. Tak vlastně proč ne?

zdroj: luxa2.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (29)