Je to bronzová? Nové snímky Galaxy Watch 3 ukázaly tři barevné varianty

Galaxy Watch 3 černá bronzová

Nebude to už dlouho trvat a Samsung ukáže světu nové chytré hodinky. Půjde o Galaxy Watch 3, se kterými se firma vrátí do klasického stylu a k několika oblíbeným funkcím v čele s otočnou lunetou. K těmto hodinkám se toho v posledních týdnech objevilo a prodiskutovalo hodně. Nedávno jsme například psali o tom, že se objevily jejich první propagační fotky. Z nich jsme mohli nasát zejména design, ale třeba i styl ciferníku. Teď k nim přibývají další snímky, které odhalují minimálně tři barevné varianty Samsung Galaxy Watch 3.

tři barevné varianty Samsung Galaxy Watch 3

Proč Galaxy Watch 3?

Podle dosavadních spekulací a dat z certifikačních protokolů se zdá, že Samsung nehodlá úplně dodržet číslování produktů. Na trhu má momentálně hodinky Galaxy Watch a také dva modely z řady Galaxy Watch Active. A právě řadu Active pravděpodobně hodlá brát jako druhou generaci. Letošní hodinky tak budou třetí generací.

Stejně jako u předchozího úniku je i tady podepsán známý blogger @evleaks. Mezi variantami jistě nejvíce zaujme ta narůžovělá. Vypadá jako růžově zlatá, nicméně autor úniku tvrdí, že ji Samsung pojmenuje jako bronzová. Další dvě varianty jsou si velmi podobné a rozdíl u nich asi bude jen v materiálu těla za lunetou. Je také patrné, že bronzová varianta je menší a s kratším řemínkem. Půjde s největší pravděpodobností o 41mm dámskou verzi. Tmavé barevné varianty Samsung Galaxy Watch 3 budou mít velikost 45 mm. Očekává se, že jihokorejská firma ukáže nové hodinky během července. A přesné datum je dost možná také obsaženo ve snímku. Hodinky totiž ukazují středu dvaadvacátého, což na letošní červenec sedí.

Líbí se vám bronzová varianta hodinek?

Zdroj: Gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)