TOPlist

Objevily se finální rendery, které ukazují kompletní podobu Galaxy Watch 3

design Samsung Galaxy Watch 3

K očekávaným hodinkám od Samsungu už se toho v posledních týdnech namluvilo a napsalo hodně. Měli jsme tu několik uniklých výkresů, fotografií i specifikací. V případě fotek šlo ale vždy o celkem nekvalitní snímky, které hodinkám na prestiži moc nepřidaly. Známý blogger @evleaks nyní ovšem zveřejnil obrázek, který by měl pocházet z oficiálních propagačních materiálů. Vzhledem k tomu, že od stejného zdroje pocházejí pravdivé obrázky k jiným produktům z dřívějška, to asi podvrh nebude. Pokud se tedy na tyto hodinky těšíte, tady máte design Samsung Galaxy Watch 3 odhalený v podstatě kompletně.

design Samsung Galaxy Watch 3 evleaks

Proč Galaxy Watch 3?

Podle dosavadních spekulací a dat z certifikačních protokolů se zdá, že Samsung nehodlá úplně dodržet číslování produktů. Na trhu má momentálně hodinky Galaxy Watch a také dva modely z řady Galaxy Watch Active. A právě řadu Active pravděpodobně hodlá brát jako druhou generaci. Letošní hodinky tak budou třetí generací.

U předešlých úniků zaznívaly připomínky, že jsou hodinky pořád v podstatě stejné. Je tomu tak, Samsung evidentně nemá v úmyslu nějak moc experimentovat. Dokonce vsadil na ještě klasičtější vzhled, když namísto zapuštěných a obdélníkových tlačítek vsadil na kulatá a vystouplá. Finální posouzení je pochopitelně na zákazníkovi. Nový obrázek potvrzuje několik předchozích spekulací. Luneta se zdá skutečně otočná a vypadá to, že procentuální poměr displeje k tělu bude skutečně o něco větší. Což mimo zajišťuje o něco užší luneta. Na uniklém obrázku je vidět kožený řemínek, který podtrhuje zaměření na „klasiku“. Dostupné ale jistě budou i další.

Líbí se vám design Samsung Galaxy Watch 3?

Zdroj: aauthority

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)