Bad Piggies – cesta za vejci, která se povedla (videorecenze)

bad piggies main

Bad Piggies je nová hra od známého studia Rovio, která velmi dobře kombinuje fyzikálně založené hry s vlastní kreativitou. Předpokládám, že většina z vás si všimla úplně stejných prasátek jako v Angry Birds a je to tak jsou to ti stejní padouši, co ukradli roztomilým ptákům vejce. Příběhem zapadají Bad Piggies před onen zlý čin a budeme zde pomáhat prasátkům najít utržené kousky mapy, které je mohou dovést k chutným vejcím.

2012-09-29_18-38-08

Na začátku každého kola máte prostředí, ve kterém se nachází utržený kousek mapy, bonusové hvězdičky a vaši stavební plochu. Ta se bude kolo od kola lišit zároveň se stavebními součástkami. K získání mapy budete stavět stroje ze stavebních kostek, balónků, motorů, vrtulí, kol, deštníků a mnoha dalšího, podle toho co se vám v jednotlivých kolech nabídne.  Postupem hry se vám odemkne sand box, ve kterém budou všechny součástky a vy si budete moct postavit cokoliv vás napadne.

stavění

Grafika hry se od samotných Angry Birds vůbec neliší a není to na škodu, protože to vypadá moc dobře. Prasátka jsou vtipná a sem tam se u jejich skřeků i zasmějete. Po kvalitním, ale nijak zvlášť zajímavým, či inovujícím Amazing Alex přišlo Rovio s velmi zajímavou, netradiční a zábavnou hrou, která by se mohla stát opět velmi populární. Já jsem ji dohrál za jeden večer v posteli a i tak si ještě zkouším stavět nové druhy strojů v sand boxech. Bad Piggies jsou zdarma a ani reklamy vás nebudou vyloženě otravovat. Zaplatit si ve hře můžete za jakousi nápovědu, ve které vám váš stroj postaví prasátko, když už si opravdu nevíte rady. Hru doporučuji a radím minimálně vyzkoušet.

let 2

Video

Bad Piggies – cesta za vejci, která se povedla (videorecenze)

Bad Piggies - cesta za vejci, která se povedla (videorecenze)


David Zmuda
O Autorovi - David Zmuda

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)