TOPlist

AYANEO Pocket S bude nadupaný handheld s Androidem. Jak se vám líbí?

AYANEO Pocket S
  • AYANEO, čínský výrobce handheldů, chystá další zařízení
  • Pocket S dostane nadupaný procesor od Qualcommu
  • Pochlubí se i bezrámečkovým displejem s vysokým rozlišením

Čínská společnost AYANEO se po vydání Steam Decku stala jedním z nejdiskutovanějších výrobců kapesních herních konzolí. Prostřednictvím crowdfundingových kampaní už má za sebou několik úspěšných produktových debutů, přičemž široké spektrum zařízení, která nabízí, dokáže ukojit potřeby různě náročných uživatelů. Nyní výrobce láká na Pocket S, svůj připravovaný handheld s Androidem, který nabídne solidní porci výkonu.

Klíčovým atributem AYANEO Pocket S je přítomnost čipsetu Qualcomm Snapdragon G3x Gen 2, který přináší osmijádrový procesor, podporu pro Full HD+ displeje s frekvencí až 144 Hz, a dokonce je schopen pracovat s bezdrátovým standardem Wi-Fi 7. Výkonnostně je tento čip zhruba o 20 % rychlejší než Snapdragon 8 Gen 2, který můžete dobře znát z mobilní scény. Zájemcům bude navíc k dispozici až 16 GB RAM a 1TB úložiště pro soubory.

Handheld dále nabízí relativně malou bezrámečkovou obrazovku, jejíž délka úhlopříčky činí pouze 6 palců. Specifikace jsou ale zato slibné – rozlišení 2560×1440 pixelů a 400nitový jas určitě dokáže vykouzlit úsměv na tváři. O frekvenci bohužel žádné informace nemáme.

Parametry AYANEO Pocket S zatím nejsou finální a předpokládá se, že výrobce konzoli vydá někdy v dubnu letošního roku. Pokud vás zařízení zaujalo, můžete se přihlásit k odběru novinek na jeho Indiegogo stránce.

AYANEO Pocket S Sharing Session

AYANEO Pocket S Sharing Session

Co říkáte na zpracování handheldu?

Zdroje: Indiegogo, Notebookcheck

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)