Dříve oblíbený Aviate Launcher končí. Yahoo už s ním nepočítá

aviate launcher konec

Dlouhé roky zpátky se na Google Play objevil Aviate Launcher, který si ihned získal mnoho fanoušků, protože nabízel funkce, které v té době byly poměrně unikátní. Předpovídal například, které aplikace budete používat podle času a místa, kde se nacházíte. Nabízel také kompletní přizpůsobení. V březnu ale končí jeho podpora, jak nyní oznámila společnost Yahoo, která Aviate koupila v roce 2014.

Aviate Launcher si stále drží velmi dobré hodnocení

Do dnešního dne si Aviate Launcher nainstalovalo více než 5 milionů uživatelů. A i přesto, že poslední aktualizace přišla v květnu minulého roku, tak si stále Launcher drží poměrně vysoké hodnocení. A to 4,3 z 5.

Yahoo Aviate for Android

Yahoo Aviate for Android

Zajímavé je to, že za Aviate stáli bývalí vývojáři Googlu a inspirovali se ve fungování u Google Now. Ale stejně jako Google Now, který pomalu nahrazuje Feed a Asistent, tak i na Aviate už více než rok sedá prach a kompletní podpora skončí 8. března 2018.  Yahoo launcher nechá na Google Play, ale již ho nebude aktualizovat nebo opravovat, pokud se v budoucnu něco pokazí.

Yahoo Aviate Launcher
Yahoo Aviate Launcher

Používáte Aviate Launcher? Budete si hledat náhradu?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)