Asus oznámil speciální edici Zenfone 6 s 12GB RAM a 512GB úložištěm

asus zenfone 6 edition 30

Asus ZenFone 6 byl představen nedávno. A to jako jediný telefon v řadě, což bylo trochu překvapením v porovnání s minulými roky. Nyní však společnost Asus na veletrhu Computex na Tchajwanu představila ZenFone 6 Edition 30. Jedná se o speciální edici, která oslavuje 30 let společnosti.

Speciální Asus ZenFone 6 Edition 30 představen

Jedná se o speciální edici telefonu, která má většinu parametrů obdobných jako základní ZenFone 6. Rozdíl je v tom, že bude silně limitován, společnost vyrobí pouze 3 tisíce kusů. Druhou věcí je nadstandardní záruka 30 měsíců. Největší rozdíl je u pamětí telefonu.

Asus ZenFone 6 predstaveni telefonu

Telefon totiž přichází s 12GB RAM a 512GB úložištěm. Pokud tedy potřebuje hodně paměti, můžete si Asus připsat na seznam jako jednu z mála společností, které nabízí takto velké varianty. V neposlední řadě se mírně změní barva telefonu. Prodávat se bude v matné černé a se speciálním logem k výročí založení společnosti Asus.

Ve zbylých parametrech se jedná o stejný ZenFone 6 s překlápěcím fotoaparátem, Snapdragonem 855 či 5 000 mAh baterií. Cena speciální edice telefonu není prozatím v tuto chvíli známá.

Je podle vás 12GB RAM a 512GB úložiště už hodně?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)