Potvrzeno! Zenfone 10 přijde s prvkem, který se u vlajek jen tak nevidí

asus zenfone 10
  • Asus Zenfone 10 se nám odhalí už 29. června
  • Nové rendery potvrzují přítomnost audio jacku
  • V Česku by mohl stát do 20 000 korun

Asus Zenfone 10 se nám představí už 29. června, tedy příští čtvrtek a už nyní o něm víme hromadu podstatných informací. Není to tak dávno, co unikly oficiální rendery prozrazující mimo jiné barevné varianty a nyní unikají další, které odhalují další detaily.

Novější sada snímků Zenfone 10 nám nejenom potvrzuje to, co jsme zjistili minule, ale také nám prozrazuje další informace. Jednou z nich je zachování 3,5mm konektoru pro sluchátka, což je v současném trendu mezi vlajkovými loděmi poněkud neobvyklá záležitost. Už teď je jasné, že bude vybavený čipem Snapdragon 8 Gen 2, 5,9″ AMOLED displejem se 120Hz obnovovací frekvencí. Počítá se také s 50Mpx hlavním senzorem s šestiosou stabilizací. Výdrž pak obstará 4300mAh baterie s podporou 30W nabíjení a konečně bychom se měli dočkat i bezdrátového dobíjení.

Spolu se základním Galaxy S23 půjde tedy o nejmenší vlajkové lodě s Androidem. Dle úniků by si za Zenfone 10 měl Asus účtovat 749 dolarů, tedy asi 16 300 korun bez daně. Po jejím připočtení by u nás mohl stát tchajwanský telefon do 20 000 korun, což by byla solidní nabídka.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se těšíte na Zenfone 10 od Asusu?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)