TOPlist

Asus ROG Phone 4 dostane Snapdragon 888 i velkou baterii

Asus ROG Phone 4 dostane Snapdragon 888

Asus zřejmě nezahálí a přípravy telefonu ROG Phone 4, který dostane Snapdragon 888 jsou v plném proudu. Aby také ne, když Qualcomm poměrně nedávno tento čipset představil. Je tedy logické, že bude chtít být mezi prvními, kdo jej bude v telefonu mít.

Asus ROG Phone 4 dostane Snapdragon 888

Na svém oficiálním Weibo účtu navíc před několika dny zveřejnil upoutávku, která má na nový herní telefon lákat. Tchajwanský gigant zatím o mobilu nic neprozradil, ovšem web Digital Chat Station odhalil, že bude ROG Phone 4 disponovat 6 000 mAh baterií a 60 či dokonce 65 W nabíjením. Již v aktuálním ROG Phone 3 nalezneme baterii o stejné kapacitě a jsme rádi, že se Asus neuchýlil k downgradu. Patří totiž bezesporu k telefonům s nejlepší výdrží a vzhledem k 5nm Snapdragonu 888 by se mohla výdrž teoreticky ještě zlepšit.

asus rog phone 4 snapdragon 888

Zařízení se označuje jako I005DA a již bylo certifikováno na 3C. Minulý měsíc byl telefon spatřen rovněž v benchmarku GeekBench, který odhalil kromě čipsetu také přítomnost 8 GB RAM a systému Android 11. Nevíme jak vy, ale my jsme na telefon již teď velice zvědaví.

Jak se na nový ROG Phone těšíte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)