Unikly první snímky ASUS ROG Phone 2. Ty odhalují zásadní novinku

asus rog phone 2

Čínská sociální síť Weibo odhaluje dvojici fotografií, na kterých je vidět dodnes nepřestavený ASUS ROG Phone 2. Z nich lze vyčíst kromě nového uživatelského prostředí jednu zásadní novinku. Také jste si všimli?

Na druhém snímku lze totiž vidět nastavení displeje, který nově podporuje až 120 Hz obnovovací frekvenci! Jedná se tak o třetí telefon na světě, který tuto frekvenci, za kterou by se nemusel stydět kdejaký herní monitor nabízí. První s ní přišla společnost Razer se svým Razer Phone a Razer Phone 2. Na přední straně zůstávají dále zachovány stereoreproduktory a malá selfie kamerka. ASUS tak zůstává u osvědčené klasiky a do telefonu necpe žádné průstřely ani výřezy.

Obnovovací frekvenci půjde samozřejmě měnit a to buď na 60, 90 nebo zmíněných 120 Hz. Důvod? Čím nižší obnovovací frekvence, tím větší výdrž baterie. Pokud jste tedy zrovna někde na cestách a neplánujete hrát, stačí si snížit frekvenci na 60 Hz a telefon vám údajně vydrží o mnoho déle. Na druhou stranu přijdete o ten kýžený pocit plynulosti celého systému. Stejně jako s monitory. Zdá se vám váš 60 Hz monitor dostatečně plynulý? Přesedlejte z něj na 144 Hz, vraťte se k němu zpátky a jistě velmi rychle změníte názor. ASUS ROG Phone 2 má být představen už 23. července v Pekingu.

Jakou máte vy obnovovací frekvenci na svém mobilu?

Zdroj: 9to5google.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)