Menu

Asus Padfone nakoniec s Tegra 3

Asus v polovici tohto roka predstavil koncept tablet/mobilu Asus Padfone, ktorého sme sa mali dočkať pôvodne tento mesiac. Termín vydania sa síce posunul (kvôli ICS), ale stále sa objavujú nové informácie o tomto mobilnom telefóne, ktorý sa vďaka tablet docku (s vstavanou batériou) môže premeniť na plnohodnotný tablet.  Minule sa objavili výsledky z GlBenchmarku predprodukčného modelu, ktoré poukazovali na to, že by mal využívať novú generáciu dvojjadrových procesorov S4 od Qualcommu. To teraz vyvrátil server Engadget s odvolaním sa na redaktorku Nicole Scott zo serveru netbooknews.com (ktorú vyspovedali v rámci svojho minulotýždňového podcastu). Podľa jej informácií by mal byť Padfone osadení štvorjadrovým procesorom Tegra 3 ako jeho príbuzný Transformer Prime.

 

 

Komentáře

Vstepik

Štěpán Víteček 0

5.12.2011 17:50

Můj kandidát.

fireskopa

fireskopa

5.12.2011 18:08

Tento nápad se mi od první zmínky velice líbí.Jen by to nebylo špatné ještě vylepšit.
Pokud dobře předpokládám bude velký displej prodáván zvlášt jako volitelné příslušenství (?) tak by mohl být prodáván ve více verzích.
A to jak čistě jen větší displej s přídavnou baterii ,tak lepší model s vlastním CPU, RAM a vlastnim OS.Cena by tím o moc nevzrostla a mít méně výkoný tablet do kterého by bylo možné vložit telefon a posílit ho tegra3 výkonem….

Cryingfreeman

Milan Menšík 0

5.12.2011 18:12

Tak aby využíval dva procesory? To by asi nešlo.

...No...Name...

...No...Name...

5.12.2011 18:29

Tak to vypadá, že buď si koupím Transformera 2 a nebo tuhle telefonní hračku :) Otázkou jen zůstává, jaká bude cena toho “doku”…jestli se vůbec vyplatí…tak uvidíme :)

iwoos

iwoos

6.12.2011 0:00

Jedním slovem nádhera. Cena rozhodne, jinak jasný favorit.

ShaWn

ShaWn

6.12.2011 0:54

Klasická Matrjoška :-D vrchol dokonalosti by byl, kdyby ten celej tablet potom šel ještě posadit do docku s klávesnicí. Vždycky jsem měl rád stavebnice.

RSS (komentáře k článku)