ASUS představil tři cenově dostupné Chromebooky. Stačily by vám?

asus představil nové chromebooky

Před nějakým časem představil Asus dvojici prémiových Chromebooků – Flip CX5 a Flip CX9, které v recenzích dostávají jednu pochvalu za druhou. Mínusem je však cena, která je na Chrome OS zařízení poměrně vysoká. Proto se společnost rozhodla představit trojici levných Chromebooků.

ASUS představil Chromebooky CR1, Flip CR1 a CX1

Všechny tři modely – CR1, Flip CR1 a CX1 disponují 11,6″ displejem s rozlišením 1366 x 768 pixelů a procesory Intel Celeron (N4020 a N4500). Dopomáhat mu může až 8 GB RAM a 64GB eMMC úložiště. To je oproti prémiovějším modelům CX5 a CX9 rapidní rozdíl ve výkonu, ty totiž disponují procesory Intel Core i5 a Intel Core i7. Samozřejmostí je Wi-Fi, 720p kamera, USB-C a USB-A porty i audio jack. Ve výbavě nechybí ani LTE připojení, které bude dle všeho za příplatek.

The rugged, student-centric study mate -ASUS Chromebook CR1 Series

The rugged, student-centric study mate -ASUS Chromebook CR1 Series

Potěší rovněž odolnost dle vojenských standardů. Společnost bohužel zatím nesdílela žádné informace o cenách a dostupnosti, což bude rozhodující. Podle specifikací ale půjde o cenově dostupné notebooky.

Používali jste někdy Chrome OS zařízení?

Zdroj: androidpolice

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)