ArithMagic: Nová vzdělávací hra pomůže s matematikou dětem i dospělým

arithmagic android hra

ArithMagic je nová vzdělávací hra, která jasně ukazuje, že škola hrou může fungovat. Na první pohled vypadá jako jiné mobilní hry, změny si všimnete až při soubojích. Nepřátelé musíte zničit tím, že budete využívat znalosti matematiky. Nová hra je určena jak pro děti, tak i dospělé.

Arithmagic: Zábavná nová hra s matematikou v hlavní roli pro děti i dospělé

Pokud si chcete procvičit matematiku anebo zkrátka vyzkoušet netradiční hratelnost, tak rozhodně doporučujeme. Nicméně hra je hlavně určena pro děti, které se můžou netradiční formou učit matematiku.

Arithmagic Math RPG Gameplay Video – Challenge Mode Levels 6 & 7

Arithmagic Math RPG Gameplay Video - Challenge Mode Levels 6 & 7

Všimnout si z videa můžete zajímavého grafického zpracování. Bojovat ve hře budete proti čarodějnici a jejím poskokům. Jako hráč máte k dispozici čtyři matematická kouzla. K dispozici je celkem více než 70 úrovní, kde se dá matematika procvičit. Obtížnost příkladů se postupně zvyšuje a vývojáři potvrdili, že v pozdějších fázích hry se pravděpodobně neobejdete bez kalkulačky, která bude neocenitelným pomocníkem.

Arithmagic – Math RPG Launch Trailer

Arithmagic - Math RPG Launch Trailer

Jedná se o prémiovou hru. Momentálně se dá na Google Play zakoupit se slevou. A to za cenu 41 Kč. Normální cena hry Arithmagic je 55 Kč. Potěší to, že je zcela bez reklam anebo dodatečných nákupů za reálné peníze.

Arithmagic - Math Wizard Game
Arithmagic - Math Wizard Game

Hráli jste nějakou hru, kde byla matematika hlavní herní mechanikou?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)