Archos představil obří 21 palců velký tablet. Určen je speciálně na deskové hry

archos tablet deskove hry

Tablety s velkou obrazovkou jsou poměrně vzácné, i proto je každé představení nového poměrným “svátkem”. Nyní francouzská společnost Archos představila tablet, který má 21 palců velký displej, takže by se dalo spíše říct, že se jedná o monitor, který má v sobě Android. Zajímavé je to odůvodnění, proč by si měli lidé tento tablet koupit. Slouží jako virtuální místo pro deskové hry.

Obří tablet od Archosu se specializuje na deskové hry

Přesněji má tablet 21,5″ velký displej s FullHD+ rozlišením. To se může zdát v porovnání s tablety jako hodně málo, nicméně je to poměrně standardní rozlišení u monitorů s podobně velkým displejem. Navíc tento tablet není určen k tomu, abyste do něj koukali z blízky, ale spíše na to, aby byl položený na stole.

archos tablet hrani deskovych her

O výkon se stará blíže nespecifikovaný osmijádrový procesor, který doplní 3GB RAM paměť. Baterie má kapacitu 5 000 mAh, což se nejen nám v redakci zdá žalostně málo, vzhledem k tomu, že má tato baterie napájet 21,5 palců velký displej. Podle Archosu ale baterie vydrží i na dlouhotrvající hry. Rovnou z krabice běží na Androidu 9 Pie.

Na Androidu je k dispozici velké množství deskových her, včetně těch nejznámějších jako jsou Monopoly, Scrabble, Uno, Carcassone, Osadníci z Katanu atd. A právě na tyto hry je nový tablet určen. Zajímavý nápad, který by se mohl uchytit například v rodinách, kde se deskové hry hrají ve velkém. Na závěr ještě zmíníme cenu, která je 249 eur, v přepočtu 6 500 Kč.

Jak se vám líbí Archos Play Tab? Jedná se podle vás o dobrý nápad?

Zdroj: androidpolicel.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)