Předplácíte si Netflix? Vyzkoušejte hru Arcanium: Rise of Akhan

arcanium rise of akhan netflix

Není to tak dávno, co jsme vás informovali o tom, že se Netflix pouští do světa her. Nejnovějším přírůstkem se stává hra Arcanium: Rise of Akhan od studia Rogues Games. Jedná se o karetní single-player titul odehrávající se v otevřeném světě.

Arcanium: Rise of Akhan míří na Netflix

Arcanium: Rise of Akhan si odneslo spoustu ocenění a pozitivních recenzí a slibuje spojení žánrů roguelike a deckbuilding. Ve hře nechybí rozsáhlá mapa, která je však rozdělena do několika různých regionů, přičemž každý z nich se může pochlubit specifickými prvky a atmosférou. Samozřejmě si postupně můžete odemykat další hrdiny, kteří disponují charakteristickými a jedinečnými schopnostmi.

Arcanium – Trailer

Arcanium - Trailer

Netflix
Netflix

Hra je k dispozici všem členům, kteří si předplácejí Netflix v oficiální aplikaci. Ještě lepší na tom všem je, že neobsahuje žádné mikrotransakce ani reklamy. Lze ji hrát na zařízeních Android i iOS.

Zkoušeli jste hrát něco na Netflixu?

Zdroj: phonearena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)