Apríl je tady: Jak napálit kamaráda díky Androidu?

April nahled

Dnes je Apríl – den kdy se může stát cokoliv, zároveň je to i den plný různých vtípků. Dva roky zpátky jsme vám ukázali několik tipů, jak napálit své známé, příbuzné nebo kamarády. A protože měl úspěch, rozhodli jsme udělat pokračování.

Falešný pád aplikace

K tomuto vtípku budeme potřebovat aplikaci Applock – Fingerprint, která normálně slouží k uzamčení aplikací. Jedna z funkcí, kterou využijeme je ta, že zamčenou aplikaci dokáže zamaskovat tak, že to vypadá jako by spadla. K otevření dojde tak, že se podrží prst na slovu OK. Když takto zamknete všechny často používané aplikace, bývá reakce oběti k popukání.

AppLock - Fingerprint
AppLock - Fingerprint

Vytvoření falešných zpráv

Vystřelit si z přátel, například když popíjeli, můžete pomocí aplikace Yazzy. Díky ní se dají vytvořit falešné konverzace. Momentálně podporuje WhatsApp, Facebook Messenger, Facebook a Twitter. Přímo v ní můžete změnit i jméno oběti, baterii, čas a datové připojení. Díky tomu budou vaše zprávy uvěřitelnější. Ve finále pak samozřejmě záleží na vaší fantazii a na tom, jak moc dobře dokážete zamaskovat falešnou zprávu.

Yazzy (Fake Conversations)
Yazzy (Fake Conversations)

Nabíjení pomocí Wi-Fi sítě

Máte nějakého známého, který není příliš technicky zdatný, ale vy mu přesto vykládáte o všech úžasných novinkách? Tak to by pro vás mohla být aplikace WIFI Charger, která simuluje nabíjení baterie přes WI-FI. Taková technologie je zatím v nedohlednu, nicméně pro lidi, kteří se v technice neorientují, se jedná o uvěřitelnou věc. Pak vám určitě poděkují, po několika hodinách Wi-Fi nabíjení, kdy budou muset odejít a baterie telefonu bude vybítá.

WIFI Charger Prank
WIFI Charger Prank

Zapnutí funkce TalkBack

Funkce usnadnění je často opomíjená. Mnoho lidí pořádně neví, co za služby v této kolonce nastavení vlastně jsou. Jedna z nich je TalkBack. Pokud ji zapnete, tak telefon bude přesně hlasem popisovat to, čeho se dotýkáte, co vybíráte, co aktivujete atd. Některé telefony nabízejí také možnost zapnout velký text a převrátit barvy. Pokud takto zapnete všechny tři věci zároveň, máte o zábavu postaráno.

Vtípků spojených s telefony je mnoho

minulém článku jsme vám ukázali klasické vtípky jako je rozbitý displej, hrátky s fotografiemi, nebo třeba narafičení vyzvánění pro správnou chvíli. Nejedná se ale ani zdaleka o jediné vtípky, které jdou s telefonem vyvádět.

Znáte ještě nějaké vtípky spojené s Androidem, které by šly využít na Apríl?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)