5 tipů, jak napálit kamaráda na apríla díky Androidu

Businessman has stress – Mann schreit ins Telefon

Dnešní článek slouží spíše k pobavení a k inspiraci na blížící se událost – apríl. Ukážeme si 5 tipů, kterými můžete parádně nachytat či napálit své známé, příbuzné nebo kamarády. Pojďme na to.

1) Záměna telefonních čísel

Začněme jednoduchým, přesto velmi efektivním trikem, ke kterému je ale nutné získat na krátký čas telefon „oběti“. V telefonním seznamu stačí vybrat dva vámi vybrané kontakty a zaměnit jejich čísla. Využít můžete funkci kopírování přímo v mobilním telefonu, nebo si kontakty zkrátka opsat na papírek a ručně přepsat. V momentě, kdy zaměníte jména dvou kamarádů, se dočkáte vtipných momentů a nedorozumění, ale v zásadě by se nic vážného stát nemělo. Pokud ale toužíte udeřit tvrdě, můžete zaměnit například číslo přítelkyně a tchyně. Sami si poté dovedete představit, jaký humbuk to může vyvolat. :)

5 tipů apríl (3)

2) Prasklý displej vždy „potěší“

Jelikož dotykový displej dnes tvoří nejdůležitější součást mobilního telefonu, majitelé se zničení oprávněně bojí. Co tedy poškození displeje pouze nahrát? Skvěle poslouží aplikace Crack your screen, která zničený displej pouze simuluje. Opět se bohužel neobejdete bez nutnosti přístupu k mobilnímu telefonu, ale celý proces je velmi rychlý. Nainstalujete aplikaci, spustíte, zatřesete mobilním telefonem a vše je hotovo. Telefon můžete zamknout a po odemčení uvidí uživatel rozbitý displej, kterého se lze zbavit opět pouze zatřesením. Druhou možností je aplikaci nainstalovat, spustit a předat mobilní telefon. Pokud poté uživatel v průběhu používání zatřese mobilním telefonem, displej se sám „rozbije“.

Cracked Screen Prank
Cracked Screen Prank

No a pokud to pro vás stále není dostatečně věrohodné, můžete zakoupit temperované sklo pro daný mobilní telefon (typ musíte zjistit předem), které upravíte úderem kladiva (vytvoříte „pavouka“) a následně nalepíte na displej. Výsledný efekt je velmi věrohodný, bohužel musíte počítat s určitými náklady.

5 tipů apríl sklo

3) Hele, kámo, tvoje auto hoří!

Chcete napálit kamaráda, který se o vlastní auto stará až přehnaně moc? Pak pro vás máme další z tipů. Díky speciální aplikaci stačí vyfotit zaparkované auto vašeho kamaráda, dodat plameny či jiná poškození a upravený snímek zaslat vašemu kamarádovi. Můžeme vás ujistit, že výsledný efekt stojí za to.

Dude car prank
Dude car prank

4) Změňte systémový jazyk!

Další z tipů vašeho kamaráda spíše potrápí. Pokud je navíc méně znalý mobilních telefonů a nemá všechny volby v nastavení naučené nazpaměť, může jej náprava zaměstnat na velmi dlouho. Trik je přitom nesmírně jednoduchý – stačí navštívit nastavení a změnit systémový jazyk například na Čínštinu (nebo jiný libovolný jazyk, který oběť nezná). Většina zkušenějších uživatelů sice tento problém odhalí a vyřeší ihned, běžní uživatelé budou mít ale problém. :)

5) Narafičené vyzvánění pobaví okolí

Poslední z tipů sází hlavně na vaši fantazii a šikovnost. Pro správný efekt dalšího tipu je důležité načasování a umístění. Trik je přitom velmi snadný – u svého kontaktu vyměňte vyzvánění na některou vtipnou melodii (například moji oblíbenou „Volá ti maminka„) a ve správný okamžik začněte prozvánět. To se hodí například pro firemní porady či obecně v době, kdy je „oběť“ mezi více lidmi.

Máte nějaký další tip, jak napálit své kamarády? :)

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (44)