Bude Apple iPad Air 2024 revoluční? Pravděpodobně ano!

Apple iPad Air 2024
  • V loňském roce Apple vůbec neaktualizoval nabídku tabletů
  • Stávající portfolio stárne, v roce 2024 to už chce změny
  • Apple iPad Air 2024 by mohl být obrovským skokem kupředu

Apple se v loňském roce stal největším výrobcem mobilních telefonů na světě a pozici jedničky bude chtít potvrdit také v roce 2024. Apple je extrémně úspěšný také ve světě tabletů, přitom v roce 2023 nepředstavil žádný nový iPad a spoléhá výhradně na staré produkty.

V roce 2024 by už ale s touto strategií pravděpodobně moc úspěšný nebyl a můžeme se těšit na nové tablety. Jedním z nich má být Apple iPad Air 2024 a pokud se potvrdí dosavadní úniky, bude to revoluční stroj. Vsadí na výkonný procesor Apple M2 a navíc vyroste!

Podle nákresů, které se před pár dny objevily na internetu, se můžeme těšit na drobnou změnu designu v oblasti fotoaparátu. Tím hlavním rozdílem ale nepochybně bude použití displeje s úhlopříčkou 12,9 palce! Dosavadní model nabízel displej s úhlopříčkou necelých 11 palců, větší displej by jistě uvítala řada zákazníků.

Přiznávám se, že sám se už několik měsíců dívám po tabletu, který by nabízel větší displej. Manželka spoléhá na kombinaci iPhone 14 Pro a Macbook Air M2, přičemž by ekosystém ráda doplnila o tablet. Pokud tedy Apple nakonec představí očekávaný iPad Air 2024, pravděpodobně si u nás budete moci přečíst jeho recenzi. Jestliže nákup tabletu od společnosti Apple zvažujete, doporučuji pár měsíců počkat, současné modely už jsou na trhu zkrátka dlouho, jejich cena je ale pořád vysoká.

Kolik byste byli ochotni zaplatit za Apple iPad Air 2024?

Zdroj: 91mobiles

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)