Žena spolkla bezdrátové sluchátko. Slyšela zvuky svého žaludku

airpods pro spolknutí
  • Žena z USA omylem snědla svůj AirPod
  • Údajně se ji to stalo ve spánku
  • Po probuzení slyšela zvuky svého žaludku, z břicha si mohla udělat diskotéku

Lékaři na pohotovostech po celém světě se jistě často setkávají s mnohdy bizarními nehodami, kterým by jeden nevěřil. K takovým případům rozhodně patří příhoda Moe Kennedyové z minulého týdne, která doslova spolkla jeden ze svých AirPodů.

Když Moe Kennedyová spolkla jedno ze svých sluchátek AirPods Pro, stal se z jejího případů obrovský virál. Jak se jí to podařilo? Sluchátko měla údajně spolknout ve spánku, jakmile tuto skutečnost zjistila, pokoušela se ho několikrát vyzvracet, ale bez výsledku. Bizarní na tom všem je fakt, že sluchátko bylo stále připojeno k telefonu a fungovalo. Žena mohla slyšet zvuky vycházející ze žaludku i hudbu, která ve sluchátku hrála.

airpods pro žena snědla sluchátko

Kennedyová se tedy vydala na pohotovost, kde lékaři provedli vyšetření a zjistili, že sluchátko zapadlo v žaludku tak nešikovně, že by se „samo“ ven nedostalo. Proto musela podstoupit menší operaci, aby ji vytáhli sluchátko z těla ven. Po shledání se stále funkčním kusem elektroniky natočila na svůj TikTok video, v němž říká: „Pokud jste někdy ztratili sluchátko AirPod a přemýšlíte, kde ho hledat… Možná se podívejte do žaludku, protože jste ho možná snědli jako já.“

Upozornění

Přestože tento případ skončil dobře, rozhodně nic podobného nezkoušejte. Po spolknutí podobných předmětů mohou nastat vážné zdravotní komplikace, v nejhorším případě i smrt.

Celá situace je sice docela vtipná a naštěstí dopadla dobře, ale nemuselo to být zdaleka tak růžové. Největším rizikem byla rozhodně baterie, která mohla propálit jícen a způsobit závažné zdravotní komplikace, v nejhorším dokonce i smrt.

Stala se vám nějaká vtipná situace se sluchátky?

Zdroj: PhoneArena, IndiaTimes, Apple Insider

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)