Rychlá energie na cesty. Nová powerbanka se dobije za 18 minut

apollo traveller powerbanka rychle nabijeni usb pd

Rychlost nabíjení se u telefonů neustále vylepšuje. Ty nejlepší telefony momentálně nabijete pod 60 minut. U powerbank ale to většinou vůbec nepoznáte, protože výrobci implementaci rychlého nabíjení opomíjejí. Nová powerbanka Apollo Traveller je však něco úplně jiného. Z nuly na 100 procent ji totiž nabijete za 18 minut.

Apollo Traveller je nová powerbanka s rychlým nabíjením

Kapacita této powerbanky je 5 000 mAh, takže dokáže nabít jeden telefon a například hodinky či sluchátka. Na druhou stranu se ale nejedná o těžkou a velkou “cihlu”. Velikostně je na tom zhruba stejně jako telefony s velikostí obrazovky 5 palců. Podporuje USB-PD, takže můžete přes ni nabíjet rychle nejen telefony, ale i třeba Nintendo Switch anebo moderní notebooky.

A právě z USB-PD těží nejen při samotném nabíjení jiných produktů, ale i u dobíjení. Většina powerbank má hodně pomalé dobíjení. U Apollo Traveller je to přesně naopak. Maximální rychlost dobíjení je 60W přes USB-C. Jiné zařízení můžete dobíjet maximálně 45W. A to jednak přes výše zmíněný standard USB-PD, ale i přes Qualcomm Quick Charge 3.0.

ELECJET Apollo Traveller – The Fastest Charging Power Bank You Have Ever Seen

ELECJET Apollo Traveller - The Fastest Charging Power Bank You Have Ever Seen

Je tu však jeden mínus. A to cena této powerbanky. Za kapacitu 5 000 mAh s podporou rychlého nabíjení zaplatíte 59 dolarů. A to ještě navíc v Kickstarter kampani, později na trhu bude powerbanka ještě dražší. V přepočtu tak zaplatíte cca 1 400 Kč.

Chtěli byste více powerbank s podporou rychlého dobíjení?

Zdroj: theinventory.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)