Tuhle aplikaci v telefonu rozhodně nepotřebujete. Těžko jí ale odoláte

aplikaci v telefonu lakatoš

Na Google Play jsou stovky nebo i tisíce užitečných aplikací, ta z dnešního článku k nim rozhodně nepatří. Může ale posloužit ke zlepšení nálady a relaxaci. A to jsou důvody, proč se vyplatí mít takovou aplikaci v telefonu.

Byl jednou jeden traktor, který nešel opravit

Je to již několik let, co se internetem přehnalo video šikovného mechanika Luboše, který dostal nelehký úkol – opravit traktor LKT slovenského původu. Lesní kolový traktor, lidově přezdívaný “lakatoš“, je však zkonstruován tak, že jej není snadné rozmontovat. Nikdo s takovou činností nejspíše nepočítal, a proto se i banální oprava stává očistcem každého opraváře. Lubošův komentář celé činnosti se stal díky svým hláškám legendární. Stručnou verzi s rozdělením jednotlivých hlášek obsahuje například web milujipraci.cz.

Sami nejspíše cítíte, že zmíněné hlášky slouží jen a pouze k pobavení. A stejně tak i dnešní článek. Aplikace vám může zlepšit náladu v momentě, kdy se skutečně nedaří. Stačí svůj výkon nebo situaci okořenit některou z Lubošových hlášek a hned bude lépe. Předem se omlouváme těm, kteří aplikaci pro její dosti jednoduchý až možná hloupý nápad zavrhnou. Těm ostatním ale rozhodně můžeme tuto aplikaci v telefonu doporučit.

Používání aplikace na vlastní nebezpečí

Aplikace Oprava Lakatoše slouží k pobavení a relaxaci. Obsahuje ale spoustu vulgárních výrazů, a proto ji prosím nepoužívejte před dětmi a mladistvými. Zároveň upozorňujeme, že neneseme žádnou vinu za nevhodné používání aplikace. Například v práci. :-)

Oprava Lakatoše
Oprava Lakatoše

Aplikace pro Android s nejlepším obsahem z videa

Spousta čtenářů nás jistě nařkne, že je samotné video velmi staré. A mají pravdu. Postupem času se v Google Play objevila rovněž aplikace Oprava Lakatoše, která čerpá z legendárních hlášek. V redakci jsme zjistili, že někteří nejen neznají legendárního Luboše a jeho opravu, ale ani aplikaci. A protože věříme, že i mezi našimi čtenáři je velké množství lidí, kteří video nebo aplikaci neznají. Tentokrát se ale prosím smiřte s tím, že tato aplikace slouží jen a pouze k pobavení. Sebe nebo okolí.

Samotný autor předesílá, že aplikace Oprava Lakatoše vznikla jako sázka a byla napsána za 1 hodinu. Řeč je nejspíše o první verzi aplikace, ani tak ale nečekejte mnoho funkcí. O to hlavní se už postaral opravář Luboš. Aplikace do mobilu nám jen dává možnost jednotlivé hlášky přehrávat podle našeho uvážení. Úvodní a vlastně i jedinou obrazovku aplikace tvoří dlaždice se stručným pojmenováním hlášek. Kliknutím se ihned začne daná hláška přehrávat.

Widget pro oblíbené hlášky ihned po ruce

V životě každého z nás nastanou chvíle, které bychom rádi shrnuli nějakou hláškou z této aplikace. Abychom však nemuseli přímo spouštět aplikaci a hledat danou perlu, můžeme využít Widget na domácí obrazovku. Díky němu je možné přidat na plochu dlaždice s vybranými hláškami. Ty se bohužel řadí pod sebe a v případě více hlášek je lepší přidat několik samostatných Widgetů s menším počtem hlášek. Následně stačí z domácí obrazovky jen ťuknout na dlaždici a o zbytek práce se postará Luboš.

Tuhle aplikaci v telefonu rozhodně nepotřebujete. Těžko jí ale odoláte

Tuhle aplikaci v telefonu rozhodně nepotřebujete. Těžko jí ale odoláte

Máte tuto či podobnou aplikaci v telefonu? :-)

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)