Aplikace Váš telefon ve Windows 10 nyní umí přepínat skladby na Androidu

přepínání skladeb váš telefon windows 10 android

Pokud ve Windows 10 používáte aplikaci Váš telefon, můžete si nyní přepínat skladby na vašem Android telefonu. Je vidět, že se Microsoft velice snaží o to, aby lidé funkci využívali co možná nejvíce. Pravidelně vydává aktualizace a pokud se ohlédneme zpět, naučila se toho za poslední dobu poměrně dost.

Funkce byla oznámena již před několika týdny a umožňuje uživatelům ovládat hudbu na telefonu s Androidem skrz Windows. Ptáte se, kdy by to mohlo být užitečné? Pokud používáte Spotify, tak funkci příliš neoceníte, jelikož má svou vlastní službu Connect, která nabízí podobné řešení. Pokud však využíváte jinou službu jako například YouTube Music, Deezer atp., rozhodně se vám bude hodit.

přepínat skladby váš telefon

To, zda ji máte již dostupnou poznáte snadno. V postranním panelu aplikace se zobrazí ovládací prvky hudby (přehrát, pozastavit, přepnout skladbu) spolu s informacemi o přehrávané skladbě. U některých interpretů se zobrazí také obrázek alba. Zatím máme potvrzené, že služba funguje s YouTube Music, Google Play Hudba, Spotify, Pandora, Amazon Music, Xiaomi Music a Google Podcasty. Musíte mít rovněž nainstalovanou nejnovější verzi Windows 10 1.20051.93.0.

Budete přepínat skladby v aplikaci Váš telefon?

Zdroj: 9to5google.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)