Telegram v květnu konečně spustí jednu z nejžádanějších funkcí

aplikace Telegram skupinové videohovory

Jedna z nejpopulárnějších komunikačních aplikací udělá během pár týdnů radost velkému množství svých uživatelů. Aplikace Telegram se konečně dočká možnosti provádět skupinové videohovory. Dorazí tedy funkce, po které volala velká spousta lidí. Není divu, téměř všechny konkurenční chatovací služby už tuto možnost zavedly hodně dávno. Případně je k tomu v posledních měsících dotlačila aktuální pandemická situace.

Telegram
Telegram

Novinku oznámil přímo ředitel společnosti Pavel Durov. “Co se týká videohovorů, tak video rozměr přidáme k našim hlasovému chatování v květnu. Aplikace Telegram se tak stane plnohodnotným nástrojem pro skupinové videohovory,” publikoval přímo skrze “svou” platformu. Dodal, že nová forma komunikace nabídne i sdílení obrazovky, šifrování, potlačení hluku a podporu pro desktopového klienta a také tablety. Plány na toto vylepšení jsou staré už několik měsíců a dá se jen těžko odhadovat, co nakonec vývojáře tak zdrželo. Funkce je nicméně za rohem a má potenciál zase o něco zvýšit popularitu Telegramu.

Na kterých platformách jste už videohovory zkoušeli?

Zdroj: pharena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)