Hned se bude líp běhat. Aplikace Strava hlásí skvělou novinku

Strava aplikace Spotify přehrávač

I když to někteří trenéři neradi vidí například u profesionálních sportovců, spousta amatérských nadšenců považuje za neoddělitelnou součást běhání či jiné fyzické aktivity také poslech hudby ve sluchátkách. Je tak naprosto běžné, že v telefonu lidé spouští nejen aplikaci na měření sportovního výkonu, ale vedle toho třeba i Spotify. V případě populární aplikace Strava toto nebude odteď nutné. Její tvůrci totiž tyto návyky dobře znají a díky nové dohodě bude součástí aplikace také integrovaný Spotify přehrávač.

Strava: Run, Bike, Hike
Strava: Run, Bike, Hike

“Od dnešního dne mohou uživatelé přehrávat, pozastavovat, obnovovat, přeskakovat a procházet oblíbené položky Spotify z obrazovky záznamu na Stravě. Tato nová integrace odstraňuje nutnost přepínání mezi aplikacemi a umožňuje uživatelům neztrácet motivaci, která je nutí k pohybu,” píše Strava v tiskové zprávě. V rámci nové spolupráce budou také od 20. dubna autoři této sportovní aplikace zodpovědní za výběr skladeb do playlistu “Workout” na Spotify.

aplikace Strava Spotify přehrávač

K používání této novinky nebudou ani v jedné aplikaci nutně potřeba prémiové účty, nicméně Spotify bude ve své free verzi klasicky přehrávat náhodné skladby i s reklamami. Platící uživatelé musejí současně počítat s tím, že v rámci integrace do aplikace Strava nebude Spotify umožňovat přehrávání off-line obsahu.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak si nyní pouštíte hudbu při sportování!

Zdroj: GSMA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)