Aplikace Snap Clap – pořizujte autoportréty tlesknutím

selfie_banner

Tvorba autoportrétů či skupinových fotografií je v současné době velmi populární nejspíše právě díky mobilním telefonům, které nosíme stále s sebou, a můžeme tak pořizovat fotografie kdekoliv a kdykoliv. Při focení sebe sama (tedy tzv. selfie) či jiných portrétů máme ale občas problém s pořízením snímku – se spouští. Některé telefony dodnes neumí samospoušť, navíc její použití je občas trochu nešikovné (moc krátké, moc dlouhé, nelze předem odhadnout, kolik času budeme potřebovat). Slovenský vývojář Dávid Šproch proto vydává aplikaci, která tvorbu těchto fotografií usnadní – Snap Clap. Jak aplikace funguje, vysvětluje oficiální video.

Snap Clap – great photo camera app for selfie

Snap Clap - great photo camera app for selfie

Pořízení snímku je velmi rychlé a snadné – stačí tlesknout. Aplikace Snap Clap je kompatibilní také se systémy Tizen a Android Wear – své fotografie si tedy můžete prohlížet přímo v prostředí chytrých hodinek. Snap Clap je k dispozici zdarma na Google Play (freemium model, ve kterém budou zpoplatněny 4 nové funkce, se chystá) a nebrání tedy nic alespoň vyzkoušení.

aplikace snap clap (1)

Snap Clap Camera
Snap Clap Camera
Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)