TOPlist

Aplikace QuickPic je zpátky v obchodu Play. Obsahuje ale plno chyb a reklam

quickpick google play galerie

V posledních dnech je poměrně živo v obchodě Play. Po podvodu s reklamami Google zabanoval čínskou společnost Do Global a vymazal všechny aplikace. Cheetah Mobile je další čínskou společností, která byla a je ve stejných problémech. Na konci minulého roku Google vymazal z obchodu Play několik aplikací, mezi nimi i hodně oblíbenou galerii QuickPic. Nyní je konečně zpátky, i když v ne moc dobré formě. Lidé si stěžují na chyby, smazané fotografie z cloudu a plno reklam.

Kdysi populární aplikace QuickPic je zpět v obchodu Play

Zatímco populární správce souborů ES File byl v těchto dnech odstraněn kvůli podvodu s reklamami, tak aplikace QuickPic byla na Google Play navrácena. Obě toho mají hodně společného. Před lety to byly populární aplikace, původní autoři však neodolali nabídce čínských společností a aplikace prodali.

quickpic

Konkrétně QuickPic byl prodán v roce 2015, brzy poté byla aplikace zahlcena spywarem, agresivními reklamami a později jej vlastník Cheetah Mobile zapojil i do podvodu s automatickým kliknutím na reklamy. Kvůli tomu Google aplikaci z obchodu Play odstranil. Nyní čínská společnost aplikaci vydala znovu.

První reakce uživatelů jsou ale hodně negativní. Lidé si stěžují na chyby v přehrávání videí, grafické bugy, mnoho pádů, agresivní reklamy, nadměrné využívání paměti telefonu a mnoho lidem byly vymazány fotografie z cloudu.

quickpic hodnoceni

Průměrné hodnocení je stále 4,6, což je díky tomu, že šlo o obrovsky oblíbenou aplikaci, která má více než 10 milionů instalací. Pokud si ale přepnete recenze podle vydání, uvidíte hlavně negativní reakce.

QuickPic - Photo Gallery with Google Drive Support
QuickPic - Photo Gallery with Google Drive Support

Používali jste QuickPic? Jakou aplikaci galerie máte nyní?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)