Aplikace Power Button FlashLight/Torch: Ovládněte svítilnu v telefonu

powerbuttonflashlightn

Každý z nás si někdy potřeboval rychle na něco posvítit. Ať už se jedná o hledání ponožky spadlé pod postelí, odemykání domovních dveří při nočním návratu domů nebo prosté posvícení si ve tmě na cestu. Na Google Play máme na výběr mnoho aplikací, které nabízí osvětlení za pomoci LED diody fotoaparátu. Aplikace Power Button FlashLight/Torch se ale od všech odlišuje zajímavými funkcemi, které nabízí.

Jednoduchý design

Po spuštění aplikace se dostáváme na hlavní obrazovku, která obsahuje velké, kulaté tlačítko s obrázkem žárovky, tlačítko s možností zakoupení plné verze a hodnocení. To nejdůležitější se ale schovává pod nenápadným tlačítkem plus, umístěným v pravém dolním rohu. Zde se nachází možnosti nastavení aplikace.

Hlavní řídící centrum

Nyní se dostáváme do hlavního řídícího centra aplikace a konečně vidíme, čím se aplikace odlišuje od všech ostatních. Světlo totiž nemusíme rozsvěcovat otevřením aplikace a stisknutím tlačítka, ale stačí několikrát stisknout tlačítko zapnutí/vypnutí přístroje a dosáhneme stejného výsledku. To vše navíc bez odemykání telefonu.

Nastavení

V nastavení si přizpůsobíme, jak chceme svítilnu ovládat. Kolikrát musíme stisknout tlačítko zapnutí/vypnutí zařízení, aby se světlo rozsvítilo, po jaké době světlo automaticky vypnout nebo zda použít vibrace pro upozornění na zapnutí světla. Nastavíme zde také svícení po zatřesení s přístrojem.

Vypnutí svítilny

Na výběr máme i vypnutí svítilny opětovným zatřesením nebo třemi stisknutími tlačítka zapnutí/vypnutí telefonu. Obě tyto možnosti jsou ale dostupné jen v placené verzi. Ve verzi zdarma stiskneme tlačítko vypnout svítilnu, které najdeme na uzamčené obrazovce a přesuneme se na hlavní stránku aplikace, kde světlo stisknutím žárovky zastavíme.

Hodnocení – aplikace Power Button FlashLight/Torch

Velkou výhodou aplikace je opravdu rychlé zapínání svítilny bez odemykání zařízení a dokonce i bez očního kontaktu s displejem. Další příjemnou funkcí je možnost práce s telefonem, zatímco svítilna běží v pozadí. Aplikace je přeložená do češtiny, překlad ale místy obsahuje chyby. Myslíme, že vývojáři měli výborný nápad, jak velice rychle rozsvítit světlo na telefonu, což dokazuje i přes 100 000 stažení s hodnocením 4,2 hvězdičky.

Power Button FlashLight - LED
Power Button FlashLight - LED
Jiří Štochl
O Autorovi - Jiří Štochl

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)