Nová aplikace Notch Pie přidává indikátor baterie kolem výřezu displeje

notch pie aplikace baterie stav

Výřezy v displeji ještě u telefonů nějakou tu dobu uvidíme. A to hlavně ve střední a nižší střední třídě. I díky většímu počtu majitelů telefonů s výřezem, se vývojáři pouští do stále zajímavějších možností, jak jej využít. Nyní se na XDA Labs objevila aplikace s názvem Notch Pie, která přidává kolem výřezu displeje indikátor baterie.

Indikátor baterie kolem výřezu displeje? Stačí k tomu aplikace

Někteří se ještě určitě vzpomenou na podobnou aplikaci Energy Ring, o které jsme před dvěma týdny psali. Ta využíval průstřel v displeji, který je na Samsung Galaxy S10 anebo třeba Honor View 20, takže prozatím pro mnoho uživatelů nebyla určena.

U Notch Pie to už je něco jiného, protože telefon s výřezem má mnohem více lidí. Prozatím je aplikace určena pro modely, které mají kapkovitý výřez. Po spuštění aplikace se vám zobrazí několik různých obrazovek v úvodním nastavení, kde určujete velikost a tvar výřezu, aby se tak indikátor baterie správně zobrazoval. Chce to trochu cviku, ale po pár minutách si nastavíte stav baterie správně.

Aplikace prozatím není v obchodě Play, ale na XDA Labs. Budete ji tak muset manuálně nainstalovat. Ke stažení je přes widget níže.

Využíváte již podobným způsobem výřez na vašem telefonu?

Zdroj: xda-developers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)