Menu

Aplikace Najdi mě: Dopřejte chuťovým pohárkům nový zážitek

Unavuje vás zboží, které je běžně dostupné v našich supermarketech? Nelíbí se vám mnohdy nejasný původ potravin? Nebo jen chcete svým chuťovým pohárkům dopřát zcela nový zážitek v podobě prvotřídních surovin přímo od výrobců? Pokud vás tato myšlenka láká, ale až doposud jste nevěděli jak na to, máme pro vás jednoduché řešení v podobě aplikace Najdi mě. Ta totiž umožňuje lokální vyhledávání prvovýrobců potravin, kteří působí ve vaší blízkosti. Zároveň nám pomůže je přímo kontaktovat a domluvit se tak na podrobnostech. My se nyní společně podíváme na některé užitečné funkce, které nová aplikace Najdi mě nabízí.

Najdi mě

Nejbližší farmář v okolí

Jednou z velice užitečných funkcí je schopnost vyhledávání nejbližších výrobců a farmářů v našem okolí. Není tak problém určit naší polohu a následně si vybrat z dostupných výrobců. Často nám tak aplikace umožní najít osobu v naší těsné blízkosti nabízející prvotřídní suroviny, o které jsme neměli ani tušení. Po přihlášení do aplikace je tak možné se na vybrané místo nechat navigovat.

Informace jako na dlani

K dispozici je také celá řada informací o vybraném prodejci. Přímo z aplikace tak můžeme například navštívit webové stránky, získat kontakt v podobě telefonního čísla nebo emailu nebo zjišťovat přesné adresy farmářů. U každého výrobce je navíc uvedena informace o tom, ve které oblasti podniká a jaké služby a suroviny nám tak může poskytnout. Velice užitečnou může být také funkce zvaná „Novinky“ ta totiž nabídne nejnovější informace o akčních cenách nebo dostupnosti daného zboží. V nové verzi navíc najdeme možnost filtrovat jednotlivé výrobce nebo země. Chybět pak nebudou ani zmínky o probíhajících farmářských trzích v naší lokalitě.

Snadná komunikace

Jak již bylo řečeno, samotná aplikace nás nabízí široké množství informací. Mezi nimi najdeme také kontaktní údaje, kterých můžeme využít přímo z aplikace. Díky tomu není žádný problém například s telefonickým kontaktem vybraného farmáře. S blížící se aktualizací dostaneme navíc možnost zahájit chat s vybranou osobou. Díky tomu se stane komunikace ještě rychlejší a pohodlnější.

Video představující aplikaci Najdi mě

Pokud vás aplikace Najdi mě, která pochází z dílen českých vývojářů, zaujala, není nic snazšího, než navštívit obchod Google Play a aplikaci zdarma nainstalovat. Ihned díky ní dostanete přehled o možnostech získání potravin od prvovýrobců ve vaší lokalitě.

Farma na dlani
Farma na dlani
Developer: Josef Treml
Price: Free

Zdroj: TZ, najdime.net.

 

Komentáře

1975patrik

z aplikace
17.8.2015 18:58

Jeden článek písmena miniatury, druhý článek krávy přes celý displej!!! Uděláte s tím už něco?

optimas

z aplikace
17.8.2015 20:03

Ne neudělají v SA jsou neschopni tohle vyřešit snad rok.

Googler

z aplikace
17.8.2015 20:08

Android M pojmenován, bude se jmenovat Marshmallow a verze 6.0!

Mach4

Petr MišákAdministrátor 32

18.8.2015 9:10

Díky za komentáře, příště ale k tématu článku.

Pavel

Pavel

z aplikace
18.8.2015 12:22

Ten první k tématu moc není, pravda, ale k článku určitě!
Minimálně, když víte kdy se zobrazí miniaturní písmo a kdy velké, napovím: záleží to na velikosti vložených obrázků, by jste aspoň na tohle mohli dávat pozor a do článku vkládat obrázky jen jedné velikosti a když bude potřeba většího obrázku, pak ať se zobrazí po kliknutí jeho skutečná velikost.

RSS (komentáře k článku)