XIaomi připravilo nový design aplikace Mi Fit. Stačí stáhnout aktualizaci

aplikace mi fit novy design

Mi Fit je oficiální aplikace pro celou řadu Xiaomi výrobků od hodinek, přes chytré náramky až po netradiční věci jako chytré boty. Nyní aplikace Mi Fit obdržela kompletně nový design, stačí stáhnout poslední verzi aplikace.

Xiaomi vydalo redesign aplikace Mi Fit

V nové aktualizaci se používá hodně ikonické oranžové barvy, kterou doplňuje hlavně bílá. Důležité informace, které chcete vědět jako jsou kroky, váha, spánek anebo srdeční tep jsou nově zobrazovány v jedné informační kartě.

Klepnutím na jednotlivé položky se otevřou detailnější informace. Výše na obrázku můžete vidět rozdíl. Vlevo je starý design, na pravé straně pak aplikace po redesignu. V nové aktualizaci bylo také optimalizováno zobrazení dat a přidáno několik nových druhů cvičení. Nová verze už je k dispozici na Google Play. Vychází postupně, takže pro některé z uživatelé může aktualizace přijít v následujících dnech.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jak se vám líbí nový design Mi Fit?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)