Aplikace KORG Kaossilator stojí normálně 469 Kč, nyní je zdarma. Co umí?

korg kaossilator android

Společnost KORG zná snad každý zvukař a hudebník. Známý výrobce zvukových syntezátorů se totiž rozhodl, že alespoň trochu pomůže v situaci, která nastala a dá svou aplikaci KORG Kaossilator dočasně zdarma. Ta přitom normálně vyjde na 469 Kč, což je na mobilní aplikaci poměrně dost. Nicméně své kvality má a svou cenu si u hudebních nadšenců obhájí. Dokazuje to i skvělé pětihvězdičkové hodnocení.

Vývojáři na svém účtu tvrdí: “Abychom vám pomohli trochu jiným, hudebním způsobem, jak zaujmout vaši mysl, rozhodli jsme se zpřístupnit aplikaci Kaossilator pro iOS i Android po omezenou dobu zdarma,”. Aplikace umožní komukoliv tvořit hudbu a to pouhým pohybem prstu. Můžete si vybrat vše od elektronických zvuků, přes basy až po akustické nástroje. K dispozici je také sekvencer, který je k vytvoření hudby nezbytný. Jedním kliknutím můžete začít nahrávat a své výtvory pak ukládat či sdílet na sociální sítě.

KORG Kaossilator for Android – Instrumental experience on Android device

KORG Kaossilator for Android - Instrumental experience on Android device

Můžete si také vybrat z několika hudebních stylů jako hip-hop, house, techno, dubstep, electro ale třeba také španělská kytara. Své si zde najde opravdu každý. Pro instalaci stačí mít zařízení se systémem Android 5.0 či novějším. Aplikace je zdarma dostupná do zítřka, 20. března. Dle nás rozhodně stojí za vyzkoušení. Už jen proto, že je normálně poměrně drahá.

Znáte aplikaci KORG Kaossilator?

KORG Kaossilator for Android
KORG Kaossilator for Android

Zdroj: Google Play

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později

Komentáře (1)