Česká aplikace ukáže policejní kontroly a zátarasy. Jak se vyhnout stresu a potížím při omezení pohybu?

kontrolnibody.cz

Platné nařízení vlády omezuje pohyb osob, a to může být velmi stresující, pokud přesto musíte cestovat. Český projekt kontrolnibody.cz monitoruje policejní kontroly a zátarasy na silnici i železnici. Umožní vám tak připravit se na kontrolu po všech stránkách. Data jsou velmi aktuální. Jak se můžete zapojit?

Česká webová aplikace aplikace kontrolnibody.cz monitoruje, kde všude policie provádí hlídky, a dokonce i kde mají policisté zátarasy. Není třeba nic instalovat ani si vytvářet účet. Službu může používat každý. Registrace není třeba dokonce ani pokud chcete přispět do databáze a nahlásit policejní kontrolu.

Webová aplikace kontrolnibody.cz není určena k tomu, aby lidé obcházeli aktuální nařízení vlády. Pokud ale musíte cestovat nebo vás jen současný stav nadmíru stresuje, tak je velmi užitečné moci se na případnou kontrolu připravit. Lidé se tak můžou připravit psychicky a také se ujistit, že mají s sebou všechny potřebné dokumenty.

kontrolnibody.cz mapa

Prohlášení autorů:

“Tato stránka slouží k informativnímu monitoringu namátkových kontrol a zátaras ozbrojených složek v souvislosti s nařízením vlády platného od 1. 3. 2021. Důrazně vyzýváme všechny uživatele, aby zvážili nutnost své cesty a dodrovali během cesty všechna hygienická opatření. Tato stránka nemá za cíl znevažovat práci ozbrojených složek, které jsou kvůli směšné a nekompetentní organizaci ve svém velení pod hrozbou finanční destabilizace sebe a svých blízkých nuceny v nepříznivém počasí provádět represi vůči svým spoluobčanům, které by měly chránit, a jsou tak nuceny podílet se na destrukci své vlasti. Stránka nemá za cíl ani nabádat uživatele k porušování krizové vyhlášky. Každý návštěvník stránky může svobodně a bez registrace přispět. Průkazná identifikace přispěvatelů není logována. Každý má právo být informován. Každý má právo pomoci udržet demokratické hodnoty naší společnosti.”

Co si myslíte o iniciativě kontrolnibody.cz?

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)