Řešíte ve firmě testování zaměstnanců? T-Mobile má pro vás pomocníka

aplikace CovidTestMan

Snadná a efektivní organizace a evidence testování zaměstnanců na COVID-19. Záznamy, kdo a kdy byl či dosud ještě nebyl testován, kdo již onemocnění prodělal, a také aktuální stav otestovaných zaměstnanců na pracovišti. Navíc i správa statistik, ať již pro interní účely nebo pro vyřízení žádostí o příspěvek státu na testování. To slibuje nová aplikace CovidTestMan. Podnikatelům ji nyní nabízí operátor T-Mobile ve spolupráci se společností Unicorn, která ji vyvinula.

Chytrou aplikaci, která firmám zjednoduší veškerou agendu spojenou s testováním zaměstnanců, teď mají podnikatelé v České republice k dispozici zdarma. Běží v cloudu a přistupovat do ní lze z jakéhokoli zařízení s připojením k internetu. Skládá se ze dvou produktů, Organizace a Testpoint. Zájemce si po přihlášení zřídí svou Organizaci a do ní naimportuje seznam zaměstnanců. Zde se poté přehledně schází všechny informace o provedeném testování. K Organizaci pak vytvoří a přiřadí Testpointy – místa, kde chce nechat testovat své pracovníky na onemocnění COVID-19.

aplikace CovidTestMan banner

Společnost rozprostřená do vícero objektů může Testpoint zřídit například pro každou svou recepci. Zároveň ale může kancelářská budova na jednom Testpointu – recepci – prověřovat zaměstnance několika firem. Uživateli mohou být nejen zaměstnanci recepce, ale také přímo zdravotnický personál. Aplikace CovidTestMan má vlastní informační web, kde najdete více detailů a možností využití.

V jak velké firmě pracujete? A jak jste na tom s testováním?

Zdroj: TZ T-Mobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)