TOPlist

Aplikace Bubiško: Simulátor Andreje vám ukáže jak dobrá „Babiška“ jste :)

Aplikace bubiško simulátor andreje

Andrej Babiš je v České republice jistě kontroverzní postavou. Přesto, že je zde spousta lidí, co ho k smrti nesnáší si stále jeho strana ANO drží 30 % veškerých voličů. Neradi bychom na technologický magazín tahali politiku, a tak ji hoďme stranou. Nicméně tím, že je Andrej tím, kým je na něj vznikají vtípky, knížky, ale také třeba deskové hry. Tentokrát se budeme bavit o hře na telefon, která se jmenuje Bubiško: Simulátor Andreje.

Bubiško

Bubiško

V této hře, která je dostupná na Android a také jako webová verze pro desktopy si zahrajeme za českého premiéra, jenž chytá dotace, které mu padají z nebe. Jde o symboly papírových eur, které mají fialovou barvu. Úkol ve hře je pak jednoduchý. Nasbírat co nejvíce dotací a přitom se vyhnout symbolům kampaně Milion chvilek pro demokracii, knížky, která se svým obalem podobá knize Boss Babiš od Jaroslava Kmenty a služebnímu průkazu StB.

bubiško Simulátor andreje

Ve hře hraje příjemná hudba a po celou dobu hraní slyšíme náhodně se opakující hlášky od Andreje. Kromě sbírání dotací musíme ve hře sbírat také životy a to pro případ, že by nám některá z dotací unikla. Hra je dostupná zdarma a má velikost asi 25 MB.

Andrej Bubiško
Andrej Bubiško

Zkusili jste hru Bubiško: Simulátor Andreje?

Zdroj: Tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (35)