Začala předregistrace k Apex Legends Mobile. A je tu nový trailer

Apex Legends Mobile globální předregistrace trailer

Fanoušci populární videohry Apex Legends, kteří by si tento titul rádi zahráli i na míru upravený pro mobilní telefony, jsou vysněnému okamžiku zase o kousek blíž. Vydavatelství Electronic Arts a vývojářské studio Respawn Entertainment zpřístupnily hru v rámci globální předregistrace v Google Play. Současně s tímto dalším krokem vydali autoři také nový trailer. Ten sice neukazuje žádné nové gameplay záběry, ale seznamuje nadšené fanoušky s exkluzivním obsahem pro telefony.

Apex Legends Mobile: Pre-Registration Trailer

Apex Legends Mobile: Pre-Registration Trailer

Mobilní hráči například získají nové časově omezené události a nové režimy, které jinak ve hře na jiných platformách dosud nebyly k dispozici. EA také zmiňuje, že budou přítomny další režimy a funkce určené pouze pro mobilní zařízení. Takže pokud jste doteď hráli Apex Legends na konzolích nebo PC, verzi Mobile byste měli alespoň ze zvědavosti vyzkoušet.

Apex Legends Mobile
Apex Legends Mobile

Doteď téměř rok běželo uzavřené beta testování a teprve před několika týdny se začala hra dostávat k širšímu publiku. Ale jen v deseti zemích, mezi kterými chyběla ČR. Teď už je předregistrace dostupná celosvětově. Finální datum vydání ještě známé není, ale odhadováno je někam na léto.

Kterou další “velkou” hru byste chtěli v mobilní verzi?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)