Apex Legends zamíří na mobily ještě tento měsíc. Jste připraveni?

apex legends mobile

Už je to několik měsíců co víme, že se jeden z nejpopulárnějších battle royale titulů, Apex Legends dostane také na zařízení s Androidem a iOS. Z testovací fáze v určitých zemích má očekávaná hra konečně zamířit na celosvětový trh. Má se tak stát ještě v květnu.

Apex Legends Mobile očekáváme ještě v květnu

Na hře pracují firmy Tencent i Respawn Entertainment, tedy jak tvůrci původní hry, tak vývojáři, kteří mají zkušenosti s mobilními porty. Příkladem může být třeba PUBG Mobile. Bohužel jsme se nedočkali žádných oficiálních požadavků, hra vyžaduje pouze 2 GB RAM v případě iOS zařízení a 3 GB RAM u Androidu. Základní hratelnost zůstala identická. V partě až tří lidí seskočíte na mapu a sbíráte zbraně, brnění, granáty a další předměty k tomu, abyste zůstali poslední naživu.

Apex Legends Mobile
Apex Legends Mobile

Vývojáři se však rozhodli přidat do hry pohled z třetí osoby, což některým hráčům vyhovuje více. Díky tomu budou moci hráči snadněji přejít z her jako třeba Fortnite. Jestliže tedy máte o hru zájem, můžete se předběžně zaregistrovat v Google Play.

Jak se na Apex Legends Mobile těšíte?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)