TOPlist

TOP 10 nejvýkonnějších Androidů dle AnTuTu za únor. Najdete na seznamu i váš model?

oppo find x7 antutu benchmark telefony únor 2024
  • AnTuTu opět zveřejnilo žebříčky nejvýkonnějších Androidů současnosti
  • Vládne Oppo Find X7 s čipem MediaTek Dimensity 9300
  • Do první desítky se dostaly také modely od Asusu, viva či Nubie

Benchmark AnTuTu patří mezi vůbec ty nejpopulárnější, bavíme-li se o Android scéně. Každý měsíc aktualizuje své žebříčky nejvýkonnějších vlajkových telefonů i budget vlajek, avšak v únoru se překvapivě nic podstatného nezměnilo. Vůbec nejvýkonnějším telefonem je stále Oppo Find X7, které je silnější než dražší Find X7 Ultra. Důvod je zřejmý – MediaTek letos Qualcomm nekompromisně sesadil z trůnu.

Zatímco Ultra sází na Snapdragon 8 Gen 3 a uzavírá první desítku se skóre 2 061 537 bodů, standardní Find X7 s čipem Dimensity 9300 dosáhlo na 2 195 036. Rozdíl tedy činí více než 130 000 bodů, což rozhodně není nic zanedbatelného. Na druhou stranu i Snapdragon umí být výkonnější. Dokazuje to ROG Phone 8 na druhém místě se skóre 2 157 660 bodů, zde se tedy propast rapidně zmenšila.

Na seznamu nechybí dále modely iQOO, které se v Česku vůbec neprodávají, vešlo se sem však i vivo X100 Pro či Nubia Z60 Ultra. Zcela neměnný zůstává i žebříček budget telefonů, vládne Redmi K70E a to poměrně jasně. Své telefony na seznam dostalo i Realme, Oppo či OnePlus.

Dostal se na seznam i váš telefon?

Zdroj: gizmochina.com (1, 2)

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)