Menu

AnTuTu žebříčku vládnou Android zařízení: Změní se večer první místo?

Několik hodin před vydáním Apple iPhone telefonů, ukázalo AnTuTu nové žebříčky nejvýkonnějších telefonů na trhu. Na prvním místě je stále OnePlus 5, na dalších se pak objevují další Android zařízení. Zástupce iOS už je „pouze“ jeden, a to iPhone 7 Plus. Je to pochopitelné, protože „sedmičkový“ iPhone už je rok starý. Je dost možné, že dnes večer se dočkáme změny na prvním místě.

Nové iPhony budou prohánět Android zařízení

Ještě tři měsíce zpátky byly iPhone telefony na prvních místech, mezitím už se dostaly do žebříčku telefony se Snapdragonem 835, které momentálně ovládají první desítku. Výjimkou jsou Exynosy 8895 u Galaxy S8/S8+ a také právě Apple iPhone 7 Plus. Je ale velice pravděpodobné, že s novými procesory, se Apple vrátí opět na první místo.

android zarizeni antutu apple

Co se týče ostatních míst, tak si polepšilo HTC U11, které nyní najdeme na druhé pozici. Zajímavé je také to, že Exynosy v Galaxy S8 mají podle hodnocení větší výkon, než Galaxy S8 se Snapdragonem 835.

Myslíte si, že se nové iPhony dostanou na první příčku v AnTuTu?

Zdroj: androidcommunity.com

 

Komentáře

Jiří Kotal

12.9.2017 18:37

Tak jestli tam Apple nechá HD displej, a podobný nenáročný věci, tak se opět ocitne na vrcholu

LufyCZ

12.9.2017 18:44

No, za 15m to začíná

Trent

trent 0

12.9.2017 21:10

A není jedno co bude na prvním místě?

Zarel

Zarel -1

12.9.2017 22:04

Je to jedno .. Apple bude co se výkonu týče vždy daleko před Androidem.
A né nejsem ovečka :) Jsem android uživatel s občasným přístupe na Apple zařízení.

Pavel Sulc

13.9.2017 12:58

Jedno je pravda pokud se vám podaří vybudovat monolitni systém tak jako Apple kde je doslova několik málo hardwarových kombinací můžete svůj soft optimalizovat způsobem o jakém se androidu s jeho statisíci hw kombinací ani nezdá.Oni nemusejí dělat kompromisy a přesto se pánům z Applu téměř vždy nějaký ten kopaneček povede.Sme hold jen lidé zatím.

RSS (komentáře k článku)