Anketa Android roku 2013 – hlasování o nejlepší Android plné soutěží

Android vítěz

Androidích smartphonů, tabletů a dalších přístrojů k robotímu systému každoročně rapidně přibývá a nejspíše i zkušenější zákazníci se začínají ztrácet. Proto přicházíme my s akcí Android roku 2013, kde za pomocí našich čtenářů vybereme jen ta nejlepší zařízení pro rok 2013, navíc obdarujeme několik šťastlivců, kteří si tato TOP zařízení odnesou. Zní to skvěle a jednoduše, že? A také je!

Anketa Android roku 2013 se koná současně v České republice i na Slovensku od 1. 11. – 30. 11. 2013.
I tvůj hlas může rozhodnout – www.AndroidRoku.cz.

Rozcestník

 1. Co je to Android roku 2013?
 2. Jak se zapojit do hlasování?
 3. Nominované přístroje
 4. Vyhrát může každý
 5. Partneři ankety
 6. Web ankety Android Roku 2013

 

android-roku-2013

Co je to Android roku 2013?

Naším cílem je odlišit v nepřeberném množství všech zařízení jen ta nejlepší, aby i méně  zkušený zákazník věděl, že s koupí TOP přístroje naší ankety neudělá chybu. A zde přichází akce s názvem Android roku, která za pomoci vašich hlasů rozhodne, který telefon, tablet či příslušenství dostane titul Android roku 2013. Takto označená zařízení najdete u všech našich partnerů a stanou se tak skvělým vodítkem pro vánoční nákupy.

To ovšem není vše – vašich hlasů si velmi vážíme, a proto je i odměníme. Více v sekci Vyhrát může každý.

Android roku 2013 v bodech

 • Anketa se bude konat současně v České republice www.AndroidRoku.cz  i na Slovensku (www.androidroka.sk) od 1. 11. – 30. 11. 2013
 • Vyhlášení vítězů bude pro každou zemi individuální
 • Vyhlašují se první tři místa pro každou kategorii
 • Každý oceněný produkt získá certifikát “Android roku 2013”

android-roku-2013-hlasuj

Jak se zapojit do hlasování?

Hlasování probíhá na oficiálních stránkách www.AndroidRoku.cz (www.AndroidRoka.sk pro slovenské čtenáře), kde nalezneme seznam nominovaných přístrojů. Hlasování je velmi snadné, neboť se k němu nepotřebujete na webu registrovat – Vaše hlasy stačí pouze potvrdit v příchozím e-mailu.

Jak na to?

 • Přejít na stránku www.AndroidRoku.cz (www.AndroidRoka.sk pro slovenské čtenáře)
 • Vybrat nejlepší zařízení v jednotlivých kategoriích
 • Vyplnit své jméno, e-mail a město
 • Odeslat hlasy a potvrdit své hlasování v příchozím e-mailu
 • Pozvat co nejvíce svých přátel a zařadit se tak do losování o tablet Nexus 7 II

logo_tmava_cs_CZ

Nominované přístroje

Celý trh jsme rozdělili na 6 kategorií podle umístění jednotlivých zařízení na trhu. Oproti minulému roku jsme přidali také kategorii s příslušenstvím, které k Androidu neodmyslitelně patří. Nechybí samozřejmě ani Android inovace, ve které jsou zařazena velmi zajímavá až průlomová zařízení s Androidem.

I tvůj hlas může rozhodnout www.AndroidRoku.cz.

Android vítěz

android-roku-2013-hlasuj

Top Android smartphone

 • Tyto telefony jsou určeny pro uživatele, kteří se nebojí připlatit si za nejlepší technické parametry dostupné na trhu. Cena těchto zařízení se pohybuje od 10 tisíc Kč a výše. Nabízí opravdu to nejlepší ve svém oboru. Po těchto telefonech nejčastěji sáhnou manažeři, ředitelé firem, geekové nebo fajnšmekři, kteří mají vysoké nároky a od svého telefonu očekávají maximum.

Android smartphone

 • V této kategorii najdete Android telefony, které bychom mohli nazvat zlatou střední cestou. Jsou určeny pro většinu uživatelů, kterým nabízí vše, co by mohli od svého Androida potřebovat. Oproti kategorii telefonů „Kompaktní Android“ nabízí například atraktivnější design, větší displej s lepší dotykovou technologií, kvalitnější fotoaparát nebo výkonnější hardware, na kterém si už zahrajete i náročnější hry. Cena se pohybuje od 5 do 10 tisíc Kč.

Kompaktní Android

 • Telefony vhodné pro začínající uživatele, kteří se s Androidem teprve seznamují a nechtějí příliš utrácet. Telefony se pohybují v cenové relaci do 5000 Kč a přitom nabízejí většinu vymožeností systému Android, jako je internet, GPS, dotykový displej, sociální sítě, e-maily a mnoho dalšího. Už není třeba za kvalitní telefon s mnoha funkcemi platit desetitisíce.

Android tablet

 • Tablety jsou díky velkému displeji vhodné především ke konzumaci obsahu – filmy, e-maily, fotky, knihy a internet. Android tablety zažívají obrovský boom a jejich kompaktní rozměry a vysoký výkon jim zajistil velkou popularitu. V běžném životě se s nimi setkáváme například v práci, ve škole, na dovolené a při každodenních aktivitách, kde potřebujeme snadno přenosný počítač s větší dotykovou obrazovkou.

Android inovace

 • Do této kategorie patří všechna Android zařízení, která přinášejí něco nového a nevšedního. Nejdete zde všechny atypické novinky od výrobců, kteří se nebojí zkusit něco zcela nového. Od speciálních konstrukcí Android tabletů, přes hodinky, foťáky a další výjimečná zařízení. Jedno je ale spojuje – každé z těchto zařízení pohání systém Android s nekonečnými možnostmi využití.

Android příslušenství

 • Jednu věc si kupujete častěji než Android telefon (teď nemyslíme aplikace :) ). Ano správně, je to příslušenství k vašemu smartphonu. Různé doplňky a Hi-Tech hračky rozšiřují nejenom funkce a vlastnosti telefonu, a proto jsme se je letos rozhodli zařadit do ankety “Android Roku 2013″, ať víme, které z nich je to nejlepší.

android-roku-2013-pristroje

android-roku-2013-hlasuj

Šest nejlepších přístrojů na trhu může vyhrát každý

Váš hlas pomůže vybrat ta nejlepší zařízení letošního roku, navíc za ně můžete být královsky odměněni. Navíc vyhrát můžete hned dvakrát. Jednou za hlasování, kdy na vás čekají ta nejlepší zařízení v daných kategoriích, které vzejdou z ankety (vybíráno je ze čtyř kategorií), nebo se můžete obdařit tablety (2x) Nexus 7 II , které na vás čekají při zapojení svých kamarádů a známých do hlasování v anketě Android roku 2013.

Co pro to tedy udělat?

To je naprosto jednoduché – stačí hlasovat (první možnost) a pozvat své kamarády a známé pomocí speciálního odkazu (druhá možnost). Ten najdete v účtu na webu www.AndroidRoku.cz do kterého se přihlásíte pouze odkazem z emailu, jež vám přijde po odhlasování. Odkaz si dobře schovejte (uložte do oblíbených), nahrazuje přihlašovací údaje do vašeho účtu. Díky naší anketě se tak můžete stát majitelem tabletu Nexu 7 II, nebo některého z vítězných telefonů/tabletů ankety Android Roku 2013. Vítězové kategorií čekají na čtyři náhodně vylosované hlasující a do slosování o dva tablety Nexus 7 jsou pak zařazeni všichni hlasující, kteří pozvali minimálně 5 svých přátel.

Neváhejte, hlasujte a pozvěte co nejvíce svých přátel!

android-roku-2013-pozvani

Ceny pro hlasující

 • 2x tablet Nexus 7 II od společnosti Google
 • 1x nejlepší tablet
 • 1x nejlepší smartphone z kategorie TOP Android smartphone
 • 1x nejlepší smartphone z kategorie Android smartphone
 • 1x nejlepší smartphone z kategorie Kompaktní Android

nexus-7-ii

android-roku-2013-hlasuj

Partneři ankety

samsung   prestigio  creative htc  sony

chipandroidforumsmartmania    ppk

logo_tmava_cs_CZ

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (20)