Anker představil sluchátka Soundcore Sport X10. Má to háček

Anker Soundcore Sport X10 bezdrátová sluchátka

Značka Anker, která se specializuje mimo jiné i na výrobu audio zařízení, z nichž se některá objevují v našich tipech z Číny, představila nová skutečně bezdrátová sluchátka (TWS) určená primárně pro sportovce. K jejich spokojenosti by měl napomoci například fakt, že nové špunty mají háček za ucho, což zajistit mnohem spolehlivější usazení i při pohybu. Mezi další lákadla patří až 32hodinová výdrž (včetně energie z pouzdra) nebo krytí IPX7 proti potu a vodě.

Soundcore Sport X10 Review – New Workout Buds, IPX7 Waterproof, 32H Play, Fast Charge, Sport Earbuds

Soundcore Sport X10 Review - New Workout Buds, IPX7 Waterproof, 32H Play, Fast Charge, Sport Earbuds

Z dalších parametrů můžeme zmínit hybridní potlačení okolního hluku, transparency mód, dvacet předvoleb v ekvalizéru nebo schopnost přizpůsobit basy pohybu nositele. Háčky na sluchátkách jsou flexibilní a je možné si je na boltec uzpůsobit dle libosti.

Anker Soundcore Sport X10 barvy

Sluchátka Anker Soundcore Sport X10 s tímto netradičním designem se budou prodávat v černé, bílé a červené barvě. A to za cenu 79 dolarů, tedy přibližně 1 900 Kč. Očekáváme, že se brzy objeví například na AliExpressu.

Jaká sluchátka máte vyzkoušená na sportování?

Zdroj: gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)