Anker PowerCore 24K je powerbanka s displejem a 140W nabíjením

anker powerbanka

Firma Anker právě představila praktickou a výkonnou powerbanku PowerCore 24K. Ta nabízí velmi rychlé 140W drátové nabíjení, má kapacitu 24 000 mAh a pochlubit se může také kvalitním zpracováním.

Powerbanka Anker PowerCore 24K tedy nabízí oproti svému předchůdci o 40 W vyšší výkon a dva USB-C porty, které dohromady produkují již zmíněných 140 W. K dispozici je ale také USB-A port, který však nabíjí pomaleji, konkrétně maximálně 18 W. Kapacita 24 000 mAh stačí na více než jedno nabití MacBooku Air nebo 4,5 nabití mobilu Galaxy S22. Všechny potřebné informace jako je aktuální odběr či stav baterie jsou vidět na velkém barevném displeji.

V současnosti ji můžete zakoupit buď na oficiálním webu společnosti Anker, nebo na Amazonu. Firma za ní žádá 149,99 dolarů, tedy asi 3 500 Kč, avšak v tuto chvíli je vyprodaná. Myslete také na to, že součástí balení není žádný kabel. Ten si budete muset spolu s adaptérem koupit zvlášť.

Jakou powerbanku používáte vy?

Zdroj: Anker

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek