Menu

Pozor na Animoji pro Android. Jedná se o podvodné aplikace

Animoji je jedna z funkcí nového iPhonu X, o které se mluví nejvíce. Obzvlášť v posledních dnech je Animoji Karaoke virálním hitem. Není proto divu, že někteří uživatelé začali hledat tuhle funkci i pro svůj telefon s Androidem.

Všechny Animoji aplikace na Android jsou podvod

Existují vývojáři, kteří se snaží vydělat tím, že vezmou nějaký globální virální hit, předělají ho do většinou nepoužitelné podoby na Android a vydají na Google Play. Animoji je teď toho dobrým příkladem. Bohužel Google s podobnými aplikacemi často nic nedělá.

animoji android

Na Google Play už nyní najdete desítky různých aplikací s tímto názvem, nebo různými podobnými “patvary”. Vývojáři sází na nevědomost uživatelů, kteří si chtějí prostě také vyzkoušet tu “super” funkcí z nových iPhonů. Místo toho je ale čeká aplikace plná reklam, která se ani zdaleka neblíží zážitku z iPhone X. V krajních případech se do telefonů může dostat i Malware.

animoji

Android telefony jsou hlavně limitovány hardwarem, nemají stejné senzory jako iPhone X. Právě díky senzorům, které se používají na odemykání telefonu pomocí tváře (Face ID), mohl Apple vytvořit i tyto animované emotikony. Klasická selfie kamerka na to bohužel nestačí. Selfie filtry z Instagramu či Snapchatu je zhruba maximum toho, co s předním fotoaparátem dokážou nyní vývojáři.

Chtěli byste mít Animoji i na Android telefonech, nebo je to podle vás blbost?

Zdroj: phonearena.com

 

Komentáře

petr dvorak

10.11.2017 4:52

Tak blbost to je, ale kdybych to měl, asi bych si to vyzkoušel. Já nepoužívám smajlíly ani nálepky ani emotikony, dokonce ani ty psané se závorkou. Ale vyzkoušel bych si to. Jednou.

detizeme

10.11.2017 6:24

Pro mě osobně je to nepoužitelná a nezajímavá blbost…navíc, nemusím mít od každého h*vna kus.

RSS (komentáře k článku)