TOPlist

Jak to vypadá s Android verzí nové sociální sítě Clubhouse?

jak to bude s android verzi clubhouse

Je dost možné, že jste v poslední době na sociálních sítích zaznamenali, že lidé shání pozvánku do Clubhouse. Tato nová sociální síť vstoupila do Česka a daří se jí poměrně dobře. Oproti klasickým sociálním sítím se liší v tom, že se spoléhá pouze na audio. S ostatními uživateli si nepíšete zprávy, neposíláte videa či fotky, ale mluvíte nebo jen posloucháte ostatní. Jeden z důvodů počátečního úspěchu je i omezený přístup. Nejen že pro aktivaci účtu musíte mít pozvánku od jiného uživatele (každý může rozdat dva přístupy), ale v současné době je navíc pouze pro iOS zařízení. Vývojáři nyní prozradili detaily k Android verzi Clubhouse.

Na Android verzi Clubhouse si ještě počkáme. Vývojáři na ni ještě nezačali pracovat

Na přesné datum vydání Android verze je ještě brzy. Vývojáři prozradili, že vývoj začne velice brzy. Kromě toho se plánuje lepší nastavení přístupnosti, nové jazyky a také různé možnosti monetizace. V plánu jsou různé testy funkci jako je odesílání a přijímání dýšek, koupě vstupenek anebo předplatné.

Jak už je ale u sociálních sítích zvykem, dá se čekat, že v následujících měsících uvidíme podobné funkce i u zavedených sociálních sítích. Twitter už v prosinci minulého roku začal testovat funkci Spaces, která funguje velice podobně jako Clubhouse. Výhodou může být to, že má být funkce dostupná přímo v Twitter aplikaci.

Na závěr ještě upozornění ohledně podvodných aplikací. V současné době už se dají poměrně lehce najít Android verze Clubhouse. S originálem však nemají nic společného a naopak vám hrozí, že si do telefonu ještě nainstalujete nějaký malware.

Co si myslíte o Clubhouse? Dáte sociální síti šanci, jakmile se objeví na Androidu?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)