TOPlist

Android roku 2011: Řada telefonů Sony Ericsson Xperia™ – chytrá komunikace s atraktivním designem

Sony-Ericsson-PR-clanky_-300×158

Na webu ankety Android roku 2011 jsme se několika výrobců Android zařízení zeptali, proč hlasovat právě pro jejich zařízení, v čem tkví jejich výjimečnost?

Dále se dočtete, jak své telefony vidí Sony Ericsson.

Sony Ericsson PR clanky

Trh mobilních telefonů si lze jen těžko představit bez chytrých telefonů a každý z výrobců hledá cestu, jak být pro zákazníky výjimečným. Sony Ericsson před dvěma roky představil řadu Xperia™, která nabízí inovace šité na míru současným uživatelům chytrých telefonů. Telefony Xperia™ osloví svým osobitým designem, výkonnými funkcemi i chytrou komunikací. Pro aktivní sportovce se doslova nabízí Xperia™ active, odolná proti vodě i prachu, se speciálními sportovními aplikacemi a možností ovládání mokrými prsty, pro náruživé hráče je určena Xperia™ PLAY, první herní smartphone s certifikovaným ovládáním Playstation®.

Sony Ericsson Xperia Play Sony Ericsson Xperia Arc S Sony Ericsson Xperia active

Milovníci pořizování kvalitních videí či snímků mohou vybírat z modelů, které umožňují nahrávání videa v HD kvalitě díky 8,1megapixelovému fotoaparátu. Jsou jimi Xperia™ arc S, nejrychlejší Xperia™ s 1,4 GHz procesorem a nejlepší evropský fotomobil roku 2011-2012 či pouhých 9,4 mm tenká  Xperia™ ray, vybavena čelním fotoaparátem pro Skype videohovory i službami Google™. Příznivce kompaktních rozměrů a výkonných funkcí osloví nejmenší modely z řady Xperia™ – Xperia™ miniXperia™ mini pro, které umožňují nastavení až 16 aplikací do čtyř rohů hlavního displeje, pořizování videa v HD či snadnou on-line komunikaci. Navíc s obchodem Android Market™ si každý může telefony přizpůsobit zcela podle sebe – k dispozici je více než 300 000 aplikací pro práci, sport, cestování i zábavu. Díky Sony přináší telefony jedinečný vizuální zážitek při zobrazování multimediálních obsahů s displejem věrně zobrazujícím realitu díky Mobile BRAVIA® Engine. Všechny telefony Xperia™ nabízí verzi Android Gingerbread2.3 a v průběhu prvního čtvrtletí příštího roku je již potvrzená nejnovější verze Ice Cream Sandwich.

Sony Ericsson Xperi mini proSony Ericsson Xperia mini Sony Ericsson Xperia Ray Sony Ericsson Xperi mini pro

Pro zařízení Sony Ericsson Xperia™ můžete hlasovat v těchto kategoriích

  • Kompaktní Android
  • Android smartphone
  • Top Android smartphone

 

Takto vidí Sony Ericsson svoje Android zařízení. A jak je vidíte vy, co byste vzkázali výrobci? Nebojte se s námi podělit v komentářích pod tímto článkem.

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr Mišák poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (20)