TOPlist

Android roku 2011: jak se zaregistrovat a hlasovat?

android_roku_2011

Od začátku prosince běží anketa Android roku 2011. Pro ty z vás, kteří se ještě nezapojili, přinášíme malý návod, jak se zaregistrovat krok za krokem. Ještě než se pustíme do návodu, připomenu, že organizátorem ankety jsou portály SvetAndroida.cz a MojAndroid.sk. Hlavním cílem ankety není nic menšího, než vybrat ta nejlepší zařízení s Androidem za rok 2011.

Anketa Android roku 2011

Android Roku 2011 hlavička

Jak se zaregistrovat?

 1. Jděte na web ankety do sekce přihlášení www.androidroku.cz/prihlaseni, klikněte na položku „registrace“
 2. Android roku 2011 prihlaseni

   

 3. Vyplňte jednotlivá políčka – jméno(1), e-mail(2), město(3) + zaškrtnout „Souhlas s podmínkami …“ (4)
 4. Android Roku 2011 registrace

 5. Při vyplňování města a zadání několika počátečních písmen Vám formulář sám napoví, stačí vybrat ze seznamu město nejblíže tomu Vašemu.
 6. Než potvrdíte souhlas s podmínkami soutěže pomocí zaškrtávacího políčka, dobře si je prostudujte :)
 7. Pokud máte vše vyplněno, stačí kliknout na políčko „registrovat“(5). V případě, že jste něco vyplnili špatně, formulář Vás na to upozorní v červeném poli.
 8. Po úspěšné registraci Vám do emailu přijde přihlašovací jméno a heslo

Android roku 2011 email registrace

 

Jak hlasovat?

 1. Na stránce www.androidroku.cz/prihlaseni se přihlásíte a to pomocí Vašeho e-mailu(1) a hesla(2), které vám přišlo do emailu po registraci (viz návod výše) a kliknete na tlačítko „přihlásit“(3).
 2. Android roku 2011 prihlaseni1

 3. Po přihlášení do svého účtu ankety uvidíte tuto obrazovku. Na levé straně obsahuje několik ikonek (Facebook, Twitter, Google+, e-mail), pomocí kterých můžete do soutěže pozvat další kamarády. Napravo od těchto ikonek uvidíte kolik kamarádů již Vaše pozvání přijalo (zařadíte se tak do soutěže o Galaxy Nexus). Ve spodní části Vašeho účtu vidíte bannery, které můžete přidat na svoje webové stránky, nebo jako podpis do oblíbeného fóra (například www.androidforum.cz).

ANdroid roku 2011 ucet

 1. Tlačítkem „Hlasovat“  se přesunete do sekce, kde můžete ve čtyřech kategoriích dát hlas svému oblíbenému Android zařízení.
 2. U každého telefonu nebo tabletu můžete zjistit jeho podrobné technické parametry po kliknutí na růžek „více“ (1).
 3. Jakmile se rozhodnete, kterému zařízení dáte svůj hlas(y), stačí kliknout u daného zařízení na políčko „vybrat“ (2). Vybrané zařízení se podbarví oranžovou barvou. Hlasujte pouze podle svého nejlepšího vědomí a svědomí! Pokud nenajdete přesně to zařízení, které hledáte, zvolte nejvíce podobné od stejné značky.
 4. Telefony a tablety jsou schovány do čtyř kategorií, vždy vidíte rozbalenou pouze jednu z nich. Do další kategorie a k dalším nominovaným telefonům a tabletům se dostanete pomocí kliknutí na danou kategorii, nebo pomocí šipek vpravo (5).
 5. Android roku 2011 hlasovani

 6. V zelené liště, která nese název kategorie (Top Android smartphone, Android tablet …), vždy vidíte, které zařízení jste vybrali (4).
 7. Pokud s Vaším výběrem v dané kategorii nejste spokojeni, můžete hlasovat pro jiné zařízení, nebo kliknout na tlačítko „zrušit výběr“(3) a pro danou kategorii zatím třeba nehlasovat. Pro kategorii, pro kterou nebudete hlasovat teď, můžete hlasovat později. V případě, že svoje hlasy pro vybrané kategorie odešlete, již nejdou změnit.
 8. Pokud jste se svým výběrem daných Android zařízení spokojeni, klikněte na zelené tlačítko „hlasovat“, čímž odhlasujete. Potvrzení Vašeho hlasování Vám přijde do e-mailu.

Android roku 2011 email hlasovani

Příště si ukážeme jak zvýšit svoje šance na výhru, nebo jaké specialitky můžete na webu ankety využít.

Anketa Android roku 2011

 

Partneři ankety

logo white vodafone Logo

 

 

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr Mišák poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)