Chceš nový smartphone? Tak doraz na Android RoadShow už tuto sobotu

telefony roadshow

Kdo naši Android RoadShow někdy navštívil, jistě ví, že kromě zajímavých přednášek a spousty hi-tech vychytávek k prohlédnutí a vyzkoušení, pro vás vždy chystáme i soutěže o hodnotné ceny. Pokud by se vám hodil nový chytrý telefon, účast na sobotní pražské RoadShow je jednou z možností, jak ho získat.

Naši partneři si pro vás připravili následující výhry:

LG G3

Vezmeme to pěkně od podlahy. LG do soutěže věnovalo svou aktuální vlajkovou loď G3. Kolem tohoto modelu bylo v poslední době hodně rušno, především ve spojitosti s aktualizací na Android 5.0 Lollipop. Pokud se o telefonu chcete dozvědět více, určitě zamiřte do naší recenze.

LG G3 první fotky 3 telefon

Samsung Galaxy Alpha

Galaxy Aplha je snahou korejského výrobce reflektovat požadavky jeho zákazníků na kvalitnější materiály než je typický plast. Alpha má kovový rámeček a mírně odlišný design, takže si jej s ostatními modely nespletete. Recenze je na našem webu rovněž k dispozici.

Samsung Galaxy Alpha telefon

Sony Xperia T3

Sony Xperia T3 zapadne svými parametry do střední třídy. Zaujme ale elegantním designem a kvalitním zpracováním. Tělo má tloušťku pouhých 7 mm a Sony do něj vměstnalo 5,3 palcový displej nebo 8MPx fotoaparát. Více informací najdete v našem článku.

Sony Xperia T3 (3)

registrace roadshow

Acer Jade

Acer také bojuje a boduje na trhu s mobilními telefony. Jeden šťastlivec si v sobotu odnese model Acer Jade, který zaujme slušnou hardwarovou výbavou a především povedeným designem. Recenze je na našem webu teprve chvíli, tak se podívejte.

Acer Liquid Jade -  objektiv fotoaparátu (2)

Externí baterie od Xiaomi

Závěrem jedno příslušenství. V soutěžích půjde získat i populární battery bank od Xiaomi s kapacitou 10 400 mAh. Jeho předností je pěkný design zabalený v hliníkovém těle. Potěší i 2A výstup. Recenzi najdete zde.

Xiaomi Power Bank 10 400 mAh

registrace roadshow

Podpořte své oblíbené zařízení v anketě Android Roku 2014.

hlasovat tlacitko

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)