Android RoadShow 2012 – Praha 23. 6. 2012

mapa_praha

Naše armáda androidích přístrojů má téměř sbaleno a již v sobotu vyráží poprvé mezi Vás. O čem je řeč? Portál Svět Androida nastartoval pouť naší republikou, na které se zastavíme v největších českých městech a kde na návštěvníky bude čekat největší koncentrace androidích přístrojů, Hi-Tech hraček, fanoušků, nadšenců a odborníků na jednom místě. Naší první zástavkou je matička měst, Praha, kde se setkáme již tuto sobotu (23. 6. 2012). Svou registraci do Prahy vyplnilo přes 400 androidích nadšenců, tak si pojďme zrekapitulovat, na co se můžeme těšit a co by si neměl nikdo nechat ujít.

Rozcestník

Co je Android RoadShow a proč vznikla?

Cílem našeho portálu od jeho vzniku je informovat o veškerém dění na androidí scéně a představovat Vám nejnovější telefony a technologie. Chceme tak být Vaším pomocníkem při výběru a používání androidích zařízení. Telefonů, tabletů a jiných androidích přístrojů nám projdou pod rukama desítky a poznatky z testování se Vám snažíme prostřednictvím našeho webu co nejvíce předat. To však nikdy nejde na 100 %, a proto jsme se rozhodli, že dáme příležitost každému, aby si všechna tato zařízení mohl vyzkoušet na vlastní kůži. K dispozici Vám budou také odborníci předních výrobců telefonů a naši redaktoři, kteří budou připraveni Vám poradit a zodpovědět každý dotaz, který se týká systému Android, androidích přístrojů nebo čehokoliv dalšího. Stejně tak jsme si pro Vás připravili zajímavé soutěže a odborné přednášky na zajímavá témata týkající se androidích zařízení a aplikací, takže si přijde na své opravdu každý.

Věděli jste o tom, že Android Roadshow 2012 se koná i na Slovensku, a to pod záštitou portálu MojAndroid.sk?

Kam a kdy k Vám zavítáme?

Abychom potěšili co největší počet českých fanoušků, rozhodli jsme se uspořádat Android RoadShow 2012 hned v několika velkých městech, které jsou strategicky rozmístěny po našem území. Je nám však jasné, že ne každý bude s místy konání spokojen. Přesto doufáme, že i když bude místo konání mimo Vaše rodné město, přijedete se na Android RoadShow podívat.

První zastávkou je Praha v kongresovém centru U Hájků, kde se setkáme již tuto sobotu (23. 6. 2012). Další města a datum konání naleznete v naší mapce.

mapa_praha_small

Co jsme si pro Vás připravili?

Přímo v místě dění pro Vás budou připraveny nejnovější a nejlepší androidí přístroje, které jsou nebo teprve dorazí na trh. Můžete si tak osahat například vlajkovou loď androidí platformy  Samsung Galaxy S III, jejího velikého konkurenta HTC One X, nebo špičkový tablet Asus Awesome Pad 300. Předem upozorňujeme, že kdo si nevyzkouší všechna zařízení, nebude moci opustit Android RoadShow 2012. :)

soutez

Chybět nebudou ani androidí Hi-Tech hračky v čele s kvadrokoptérou AR.Drone 2, kterou si budete moci osahat jako první v České republice, zběsilá koule Sphero nebo Angry Birds naživo. Ovládat tyto nezbedné hračky si můžete vyzkoušet přímo z androidího zařízení. Připravili jsme si pro Vás také hodnotné soutěže, takže se určitě máte na co těšit.

IMG_8178_small

Samsung

Společnost Samsung se stala hlavním partnerem pražské Android RoadShow 2012. Mezi zařízeními, která si budou moci zákazníci vyzkoušet, nemůže chybět vlajková loď Samsung Galaxy S III, o kterou si může každý zasoutěžit. Dále nebudou chybět zástupci Galaxy Tabů 2, telefony Galaxy S2, Mini 2, Ace 2, S Advance nebo legendy Note, Ace a dvousimkartový S5610.

Samsung

Asus

Tchajwanský mezinárodní výrobce si pro letošní rok připravil velice sledované novinky, které si můžete jako jedni z prvních vyzkoušet na naší RoadShow. Nebudou zde totiž chybět vynikající tablet Transformer Pad TF300 a nová vlajková loď na poli androidích tabletů – Transformer Infinity TF700. Asus si pro nás připravil také klenot PadFone, který jako první spojuje telefon a tablet. Návštěvníci si budou moci osahat také oblíbený Asus Slider.

Asus

HTC

Na velké akci nemůže chybět ani tchajwanská společnost HTC, která zde převede celou svou řadu One (X, S a V). K vidění však bude také nové Desire – C, nebo nejprodávanější XL.

HTC-Logo

Huawei

Huawei vzal letošní rok androidí trh útokem a potěšil mnoho zákazníků, kterým přibyl další silný hráč s mobilními přístroji. Největší pozornost si zcela jistě vyslouží model Ascend P1, který na náš trh teprve vlétne. Nebude chybět oblíbený Ascend 300, Vision, Honor nebo třeba Sonic.

Huawei_Logo

Redakce Světa Androida

O hladký průběh akce se budou starat naši redaktoři, které bezpečně poznáte podle triček v motivech Android RoadShow 2012. Nebojte se je zasypat veškerými dotazy, které Vás zajímají o systému Android, o našem webu nebo projektu. Do rodiny Světa Androida nově přibylo také auto Android RoadShow 2012, které se v Praze poprvé představí. O příjemnou atmosféru se též postará náš maskot – Android v životní velikosti.

14.06.12 – 1_small

Jak se registrovat?

Kapacita míst na sezení je u každé Android RoadShow omezena, proto neváhejte a registrujte se co nejdříve. Registrace je úplně zdarma.

reg

Program

program

Oficiální stránky Android RoadShow 2012

Další informace a možnost registrace naleznete na oficiálním webu Android RoadShow 2012. Můžete zde sledovat novinky nebo třeba aktuální počet registrovaných účastníků, který již prekročil magickou hodnotu 1 000.

web

Partneři

partneři

Nezapomeňte dát vědět o naší akci také svým přátelům. Sdílejte odkaz na sociálních sítích a zmobilizujte ve svém okolí každého, kdo se zajímá o mobilní telefony. Zúčastníte se Android RoadShow 2012? Na co se nejvíce těšíte?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)